Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 00:28:39

Податкова запрошує до спілкування за допомогою сучасних електронних технологій

17.09.2015   08:20Агенцiя

Електронне спілкування: Інтернет, e-mail, Skype впевнено витісняє на другий план паперову бюрократію та черги.

На шляху перетворення в сервісну службу, для якісного та комфортного обслуговування платників податків та громадян ДФС України запроваджено електронні сервіси, які постійно вдосконалюються та перелік яких поповнюється. З різних куточків України сьогодні можна надіслати листи, запити, звітність, заяви  тощо, не відвідуючи фіскального органу.

«Використання електронних сервісів та електронного документообігу у багатьох випадках потребує наявності електронного цифрового підпису (ЕЦП), що дає змогу ідентифікувати підписувача та зберегти цілісність даних», -  зазначив  начальник відділу реєстрації користувачів  при ГУ ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик.

Відділ реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області надає послуги ЕЦП на безкоштовній основі, що робить їх доступними для кожного. До переваг використання ЕЦП можна віднести:

·       зручність (всі операції можна виконувати як з  робочого місця так і з будь-якого, де є доступ до мережі Інтернет),

·       економія часу (не марнується робочий  час на поїздки в транспорті та черги при поданні документації),

·       доступність (на безкоштовній основі),

·       універсальність (широкий спектр використання  - від подання звітності до участі у тендерах та інше).

Процедура отримання ЕЦП займає не більше 20 хвилин на кожного клієнта. Для отримання ЕЦП необхідно надати до відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області мінімальний пакет документів (ознайомитися з яким можна на інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС - www.acskidd.gov.ua у розділі «Реєстрація користувачів», за телефонами відокремлених пунктів реєстрації користувачів  або безпосередньо  на інформаційних стендах в  інспекціях.

Нагадуємо, що відокремлені пункти реєстрації користувачів у Чернігівській області знаходяться у 4-х містах області, а саме:  Чернігів, Прилуки, Ніжин та  Мена.

«Загалом з моменту відкриття відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області 62,2 тис. клієнтів отримали електронний цифровий підпис. Спілкуючись з клієнтами можна сказати, що сьогодні люди старшого віку, маючи всі можливості (комп’ютер, Інтернет) з пересторогою відносяться до сучасних нововведень. Їм здається, що розібратися у всьому дуже складно і тому навіть не хочуть спробувати. Але ті хто наважився і вже спробував використовувати електронні сервіси оцінили їх перевагу», - розповів  податківець.

Подання електронної звітності до податкової займає від 10 до 30 хвилин (в залежності від навиків роботи з персональним комп’ютером). Як результат – платник не стоїть у черзі та не витрачає свій дорогоцінний час.

  А тим, у кого не виходить розібратися з програмним забезпеченням,  варто звернутися до центрів обслуговування платників або відділу ІТ своєї податкової, де Вам нададуть кваліфіковану допомогу. Так, в ДПІ у м. Чернігові активно діє сервіс “Гостьовий комп’ютер”, скористатися яким може кожен бажаючий. Вказаний сервіс дозволяє відвідувачам користуватися базою податкових знань, безкоштовною мережею Інтернет, WI-FI та багатьма іншими сервісами ДФС України. Тому не слід боятися нововведень.

«Шановні суб’єкти господарювання та громадяни міста Чернігова! Особисто оцініть переваги сучасних технологій електронного обслуговування,  завітавши до нашого відділу, швидко та безкоштовно отримайте електронний цифровий підпис та звітуйте в електронному вигляді», -  запропонував Олександр Кулик

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів 16:42

Сьогодні близько 13-ї години до поліції звернулася знімальна група одного з чернігівських телеканалів.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати? 15:55

В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.

Сьогодні вночі на проспекті Левка Лук’яненка патрульні поліцейські виявили громадянина. 15:49

На запитання інспекторів чому він у комендантську годину не вдома, чоловік став лихословити та ображати поліцейських.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо організованої транснаціональної злочинної групи торгівців людьми 15:47

Співробітники відділу міграційної поліції Чернігівщини разом з слідчими обласної поліції спільно зі Службою безпеки України завершили досудове розслідування та передали прокурору Чернігівської обласної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо організованої групи торгівців людьми.

На Чернігівщині стартував проєкт «Лабораторії творчого діалогу» 15:42

Місцеве самоврядування та мешканці громад із допомогою U-LEAD заново вчаться комунікувати