Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 07:27:41

“Декларування доходів громадян, одержаних у 2011 році”

06.03.2012   12:39Агенцiя

– такою була тема інтернет-конференції, яка відбулася на власному веб-сайті 29 лютого за участю заступника голови ДПС у Чернігівській області Петра Ничипоровича Жабинця. Саме зараз, під час Кампанії декларування, значна кількість громадян звертається до податкових органів, як з метою подання декларацій, так і за отриманням консультацій.

Саме тому, з метою надання декларантам консультацій та роз’яснень у найзручніший для них спосіб, протягом години реального часу відбулось спілкування між податківцями та платниками за допомогою електронної пошти.

Така форма діалогу є прийнятною і для платників податків, і для податківців. Адже платники отримують консультації оперативно та не виходячи із свого офісу, а податківці за допомогою відвертої розмови прагнуть дізнатись про проблемні питання та надати практичну допомогу платникам, а відтак встановити між платниками податків та податковою дійсно партнерські стосунки.

Під час спілкування від громадян надійшло 17 запитань, які переважно стосувалися отримання податкової знижки при оплаті навчання, сплаті відсотків за іпотечним кредитом, при переобладнанні транспортного засобу на біопаливо. Також, платники цікавилися термінами подання декларації, наявністю штрафних санкцій за неподання тощо.

Слід зазначити, що проведення подібних заходів, які традиційно проходять на початку кожного року, корисні для платників податків, та ефективні для податківців. Сподіваємося, що результатом спільного діалогу буде попередження порушень податкового законодавства та своєчасно подані декларації.

Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ