Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 19:34:39

“Декларування доходів громадян, одержаних у 2011 році”

06.03.2012   12:39Агенцiя

– такою була тема інтернет-конференції, яка відбулася на власному веб-сайті 29 лютого за участю заступника голови ДПС у Чернігівській області Петра Ничипоровича Жабинця. Саме зараз, під час Кампанії декларування, значна кількість громадян звертається до податкових органів, як з метою подання декларацій, так і за отриманням консультацій.

Саме тому, з метою надання декларантам консультацій та роз’яснень у найзручніший для них спосіб, протягом години реального часу відбулось спілкування між податківцями та платниками за допомогою електронної пошти.

Така форма діалогу є прийнятною і для платників податків, і для податківців. Адже платники отримують консультації оперативно та не виходячи із свого офісу, а податківці за допомогою відвертої розмови прагнуть дізнатись про проблемні питання та надати практичну допомогу платникам, а відтак встановити між платниками податків та податковою дійсно партнерські стосунки.

Під час спілкування від громадян надійшло 17 запитань, які переважно стосувалися отримання податкової знижки при оплаті навчання, сплаті відсотків за іпотечним кредитом, при переобладнанні транспортного засобу на біопаливо. Також, платники цікавилися термінами подання декларації, наявністю штрафних санкцій за неподання тощо.

Слід зазначити, що проведення подібних заходів, які традиційно проходять на початку кожного року, корисні для платників податків, та ефективні для податківців. Сподіваємося, що результатом спільного діалогу буде попередження порушень податкового законодавства та своєчасно подані декларації.

Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську

Відверта розмова у Чернігові про багатійку Христину Алчевську 17:45

15 квітня у Чернігові в Обласному молодіжному центрі відбулася онлайн-гутірка про Христину Алчевську, педагогиню, письменницю, бібліографіню, громадську діячку.

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.