Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 травня, 21:33:04

“Декларування доходів громадян, одержаних у 2011 році”

06.03.2012   12:39Агенцiя

– такою була тема інтернет-конференції, яка відбулася на власному веб-сайті 29 лютого за участю заступника голови ДПС у Чернігівській області Петра Ничипоровича Жабинця. Саме зараз, під час Кампанії декларування, значна кількість громадян звертається до податкових органів, як з метою подання декларацій, так і за отриманням консультацій.

Саме тому, з метою надання декларантам консультацій та роз’яснень у найзручніший для них спосіб, протягом години реального часу відбулось спілкування між податківцями та платниками за допомогою електронної пошти.

Така форма діалогу є прийнятною і для платників податків, і для податківців. Адже платники отримують консультації оперативно та не виходячи із свого офісу, а податківці за допомогою відвертої розмови прагнуть дізнатись про проблемні питання та надати практичну допомогу платникам, а відтак встановити між платниками податків та податковою дійсно партнерські стосунки.

Під час спілкування від громадян надійшло 17 запитань, які переважно стосувалися отримання податкової знижки при оплаті навчання, сплаті відсотків за іпотечним кредитом, при переобладнанні транспортного засобу на біопаливо. Також, платники цікавилися термінами подання декларації, наявністю штрафних санкцій за неподання тощо.

Слід зазначити, що проведення подібних заходів, які традиційно проходять на початку кожного року, корисні для платників податків, та ефективні для податківців. Сподіваємося, що результатом спільного діалогу буде попередження порушень податкового законодавства та своєчасно подані декларації.

Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини