Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 06:44:09

Після капітального ремонту відкрито центральне поштове відділення Прилук

06.03.2012   11:28Агенцiя

Чим далі наша економіка заглиблюється в стадію ринкової, тим більшає прірва між державними та приватними підприємствами. Не треба копатися в перевагах і недоліках роботи перших і других – достатньо лише візуального знайомства з їхніми офісами та будівлями.

Рідко яка державна установа, особливо в провінції, може зрівнятися з комерційною за рівнем комфорту та привабливості. Однак віднині це абсолютно не стосується прилуцького поштового відділення № 7, що навпроти першої гімназії. У п’ятницю, 24 лютого, колектив поштовиків переживав урочисті миттєвості відкриття приміщення після капітального ремонту.

– Не тільки комерційні фірми мають розвиватися, – коментує подію директор Чернігівської філії “Укрпошти” Володимир Приходько. – Приємно, що українське державне підприємство може виділяти кошти, щоб люди отримували послуги на сучасному рівні. Наше завдання: відкривати по три центральні відділення в містах Чернігівщини, інвестуючи в розвиток інфраструктури близько мільйона-півтора щороку.

Нові двері та вікна, підлога та стеля, стіни та меблі – все це, витримане в напрочуд світлих, приємних тонах, відкрилося зацікавленим поглядам гостей свята. Як повідомила начальник відділення № 7 Ніна Лєжніна, відремонтували не лише видимий для відвідувачів зал обслуговування, а й службові кімнати з коридором. Загалом Ніна Євгеніївна, яка за 22 роки праці в цьому відділенні з капремонтом зіткнулась уперше, новим виглядом пошти задоволена й упевнена, що працювати тут стане приємніше
– Іноді за роботою немає коли й голову підняти, роздивитись навколо. Будемо спостерігати всю цю красу зранку, надихаючись на плідний день, і ввечері, в гарному настрої збираючись додому.

Позитивну оцінку – “добре” – дав виконаним за два місяці роботам і представник компанії “Будкомпо”, яка й займалася ремонтом. За словами будівельника, кошторис робіт умістився в межах півмільйона гривень, а з використаних будматеріалів близько 95% – від вітчизняних виробників.

Олександр Бойко

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=2057

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ