Після капітального ремонту відкрито центральне поштове відділення Прилук
Чим далі наша економіка заглиблюється в стадію ринкової, тим більшає прірва між державними та приватними підприємствами. Не треба копатися в перевагах і недоліках роботи перших і других – достатньо лише візуального знайомства з їхніми офісами та будівлями.
Рідко яка державна установа, особливо в провінції, може зрівнятися з комерційною за рівнем комфорту та привабливості. Однак віднині це абсолютно не стосується прилуцького поштового відділення № 7, що навпроти першої гімназії. У п’ятницю, 24 лютого, колектив поштовиків переживав урочисті миттєвості відкриття приміщення після капітального ремонту.
– Не тільки комерційні фірми мають розвиватися, – коментує подію директор Чернігівської філії “Укрпошти” Володимир Приходько. – Приємно, що українське державне підприємство може виділяти кошти, щоб люди отримували послуги на сучасному рівні. Наше завдання: відкривати по три центральні відділення в містах Чернігівщини, інвестуючи в розвиток інфраструктури близько мільйона-півтора щороку.
Нові двері та вікна, підлога та стеля, стіни та меблі – все це, витримане в напрочуд світлих, приємних тонах, відкрилося зацікавленим поглядам гостей свята. Як повідомила начальник відділення № 7 Ніна Лєжніна, відремонтували не лише видимий для відвідувачів зал обслуговування, а й службові кімнати з коридором. Загалом Ніна Євгеніївна, яка за 22 роки праці в цьому відділенні з капремонтом зіткнулась уперше, новим виглядом пошти задоволена й упевнена, що працювати тут стане приємніше
– Іноді за роботою немає коли й голову підняти, роздивитись навколо. Будемо спостерігати всю цю красу зранку, надихаючись на плідний день, і ввечері, в гарному настрої збираючись додому.
Позитивну оцінку – “добре” – дав виконаним за два місяці роботам і представник компанії “Будкомпо”, яка й займалася ремонтом. За словами будівельника, кошторис робіт умістився в межах півмільйона гривень, а з використаних будматеріалів близько 95% – від вітчизняних виробників.
Олександр Бойко
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.