Чернігівщина може залишитися без власного молока
Ситуація в молочній галузі Чернігівщини доведена до критичної. Заборгованість молокопереробних підприємств області перед виробниками нині складає понад 31 мільйон гривень.
Таких сум заборгованості у розрахунках за молоко як на Чернігівщині немає в жодному іншому регіоні України. І це при тому, що область володіє величезною та унікальною кормовою базою, а всі тенденції за останні шість років демонстрували лише позитивну динаміку розвитку молочарства.
Частину провини переробники перекладають на втрату ринків збуту та низьку купівельну спроможність населення. Проте головними винуватцями ситуації, що склалася власники молочних заводів все ж вважають торгівельні мережі, які затримують розрахунок за реалізовану продукцію.
Якщо така тенденція збережеться і надалі, то до осені більшість молокопереробних підприємств Чернігівщини збанкрутують, а населенню та господарствам доведеться пустити худобу під ніж.
Назаренко Віталій
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.