Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 18:21:18

Міграція населення Чернігівської області у 2011 році. ДОВІДКА

05.03.2012   08:14

Упродовж останнього десятиріччя в області спостерігається тенденція зменшення міграційної активності населення.

У 2011 році міграційними переміщеннями були охоплені 35591 особа, що на 2,6%, або на 966 осіб менше, ніж у попередньому році.

Довготривале від’ємне сальдо міграції нарешті змінилося й вже третій рік поспіль має позитивне значення. За рахунок міграції чисельність населення області в минулому році збільшилася на 345 осіб. Цьому сприяло зменшення на 2,5% кількості вибулих в інші регіони України та збільшення на 11% кількості прибулих на Чернігівщину із-за кордону.

Зазвичай, активніше мігрують міські жителі (61% загального обсягу мігрантів). У міських поселеннях кількість прибулих переважала кількість вибулих, за рахунок чого чисельність міського населення зросла на 741 особу. У той же час із сільської місцевості більше вибуває, що призвело до міграційного скорочення сільських мешканців на 396 осіб.

Найбільший обсяг мігрантів у 2011 році зафіксований в обласному центрі (6762 особи, або 19% усіх мігруючих), а найменший – у Талалаївському районі (564 особи, або 1,6%). Міграційне скорочення зафіксовано в місті Ніжин та в 12 районах області. У розрахунку на 1000 жителів його рівень був найбільшим у Сосницькому районі (5,7‰). У містах Чернігів і Прилуки та в 10 районах спостерігався міграційний приріст населення. Найвищий – у Семенівському районі (4,8‰).

Найбільш рухомою частиною населення є особи працездатного віку (27 тис. осіб, або 75,8% обсягу мігрантів). Більше половини мігрантів – молодь у віці 15-34 роки (їх частка в потоці прибулих – 60,9%, а в потоці вибулих – 63,4%).

Жінки мігрували активніше за чоловіків (серед прибулих їх було 54,1%, серед вибулих – 55,7%).
 

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини