Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 09:40:54

У Чернігові відбувся тренінг з фінансування інвестиційних проектів та бізнес-планування у сфері теплозабезпечення

03.03.2012   10:15

2 березня в Чернігівській міській раді відбувся тренінг та презентація інвестиційних проектів у сфері теплозабезпечення за участю представників підприємств теплопостачання, установ житлово-комунального господарства, відділів та управлінь міської ради.

«З проектом USAID «Реформа Міського Теплозабезпечення в Україні» ми співпрацюємо з 2009 року. Багато вже зроблено за цей час», - зазначив у своєму вступному слові заступник міського голови Олександр Буцко.

Так, за ці роки проведено 15 енергоаудитів будівель. Крім того, здійснено стратегічну діагностику споживання енергетичних ресурсів усіма закладами охорони здоров’я та експрес-енергоаудит системи теплопостачання міста в цілому.

У 2011 році на умовах співфінансування з USAID проведено енергоефективну реновацію дошкільного закладу № 71 загальною вартістю 2 млн. грн., із яких 900 тис. грн. виділила американська сторона.

Також у минулому році було прийнято важливий для міста програмний документ – муніципальний енергетичний план, який окреслює завдання на найближчу перспективу в напрямку ощадливого споживання енергоресурсів. В основу цього документу і було покладено каталог інвестиційних проектів Чернігова.

Детально сам каталог презентували спеціалісти проекту USAID Ольга Антонюк, Анатолій Колієнко та Степан Маков’як. У ході тренінгу фахівці детально розповіли про конкретні проекти, представили їхнє техніко-економічне обґрунтування. Було названо можливі джерела інвестиційних ресурсів та наголошено на особливостях бізнес-планування у сфері теплопостачання.

Заступник міського голови подякував учасникам заходу за плідну співпрацю та висловив упевненість, що вона буде й надалі корисною для нашого міста.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.