Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 00:18:24

У Чернігові відбувся тренінг з фінансування інвестиційних проектів та бізнес-планування у сфері теплозабезпечення

03.03.2012   10:15

2 березня в Чернігівській міській раді відбувся тренінг та презентація інвестиційних проектів у сфері теплозабезпечення за участю представників підприємств теплопостачання, установ житлово-комунального господарства, відділів та управлінь міської ради.

«З проектом USAID «Реформа Міського Теплозабезпечення в Україні» ми співпрацюємо з 2009 року. Багато вже зроблено за цей час», - зазначив у своєму вступному слові заступник міського голови Олександр Буцко.

Так, за ці роки проведено 15 енергоаудитів будівель. Крім того, здійснено стратегічну діагностику споживання енергетичних ресурсів усіма закладами охорони здоров’я та експрес-енергоаудит системи теплопостачання міста в цілому.

У 2011 році на умовах співфінансування з USAID проведено енергоефективну реновацію дошкільного закладу № 71 загальною вартістю 2 млн. грн., із яких 900 тис. грн. виділила американська сторона.

Також у минулому році було прийнято важливий для міста програмний документ – муніципальний енергетичний план, який окреслює завдання на найближчу перспективу в напрямку ощадливого споживання енергоресурсів. В основу цього документу і було покладено каталог інвестиційних проектів Чернігова.

Детально сам каталог презентували спеціалісти проекту USAID Ольга Антонюк, Анатолій Колієнко та Степан Маков’як. У ході тренінгу фахівці детально розповіли про конкретні проекти, представили їхнє техніко-економічне обґрунтування. Було названо можливі джерела інвестиційних ресурсів та наголошено на особливостях бізнес-планування у сфері теплопостачання.

Заступник міського голови подякував учасникам заходу за плідну співпрацю та висловив упевненість, що вона буде й надалі корисною для нашого міста.
 

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини