Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 22:34:03

Підприємствами Чернігова та Прилук виконано майже 94 % загального обсягу будівництва

08.08.2015   10:18Агенцiя

Традиційно в другу неділю серпня в Україні працівники будівельної галузі відмічають своє професійне свято. Будівельна галузь відіграє важливу роль у забезпеченні соціально-економічного розвитку Чернігівської області.

qq

qq

Кількість штатних працівників у будівництві з початку року становила понад 2,5 тис. осіб.
   
Підприємствами області за І півріччя 2015 р. виконані будівельні  роботи  на суму 191,5 млн.грн. Індекс будівельної продукції порівняно з відповідним періодом 2014р. становив 61,4%.
   
Понад три чверті загального обсягу будівельних робіт виконано підприємствами на будівництві будівель, решта – на  будівництві інженерних споруд. Найбільші обсяги робіт будівельники області виконали на будівництві житла, будівництві та реконструкції об’єктів сільськогосподарського призначення, облаштуванні свердловин для видобутку нафти, будівництві та капітальному ремонті газопроводів.     
   
Підприємствами Чернігова та Прилук виконано майже 94 % загального обсягу будівництва.
   
Лідерами будівельної галузі в області є Чернігівське ДП «Укрсівербуд», Чернігівське ТОВ «Житлобудсервіс», Чернігівське ТОВ «Основа Буд–7», Прилуцьке ПП «Трансвіт», Прилуцьке управління бурових робіт, Прилуцьке НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини