Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 09:54:06

Близько 20-ти чернігівських підприємств готові до роботи на потреби авіаційної промисловості. ВІДЕО

06.08.2015   17:55Агенцiя

Деякі вже виробляють дослідні зразки продукції. У Чернігові відбувся третій семінар з питань участі місцевих підприємств у виконанні замовлень оборонного комплексу.

Цей пристрій зроблений для того, щоб рятувати вертольоти від ракет. Він розсіює гарячий вихлоп від двигуна і знижує видимість для інфрачервоних прицілів. Коли в минулому році в зоні бойових дій на Донбасі наші вертольоти були збиті, то таких захисних пристроїв на них або взагалі не було, або вони були застарілі й неефективні. Нові значно краще захищають машину й екіпаж. Розробка київська, а цей дослідний зразок виготовлений у Чернігові. Після випробування починається серійне виробництво.
 
Це один з прикладів того, як внаслідок семінару налагоджується виробництво на чернігівських підприємствах. Перший семінар з цієї серії в Чернігові стосувався одягу й спорядження для Збройних Сил України, другий – бронетехніки, а цей третій – авіації. Кілька підприємств області вже виконують замовлення, розповідає Володимир Дмитрієв, заступник начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, через який проходять усі вироби перед тим, як будуть прийняті на озброєння.
 
Ми говорили про один з пристроїв для вертольотів, а як же самі вертольоти? МІ-2 і МІ-8, які є на озброєнні ЗСУ, зібрані в Російській Федерації, а зараз стоїть завдання поставити до Збройних Сил машини українського виробництва. Запорізьке підприємство «Мотор Січ» (його представники – серед учасників семінару) виготовляє, крім кількох десятків видів двигунів, і більшу частину комплектуючих для МІ-2 та МІ-8, відтепер освоює самостійне збирання вертольотів; в розробці дві нових вже суто українських моделі вертольотів.
 
Отже, серед учасників семінару в Чернігові – близько 20-ти підприємств з Києва й інших міст і стільки ж чернігівських. Вони готові до співпраці в галузі авіаційного виробництва.

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ