Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 січня, 19:52:54

Скандальне відключення газу в селі Андріївка Чернігівського району. ВІДЕО

05.08.2015   16:13

Господар садиби «Андріївські озера» Сергій Карпачов більше години сидить під екскаватором, аби йому не відрізали газ. Так само рішуче налаштована і бригада «Чернігівгазу».

Першопричина відключення – це відмова абонента сплачувати нарахований борг. За словами пана Карпачова, він ніколи не був боржником і завжди справно платив по квитанціях, допоки сам передавав показники лічильників. Проблеми ж почалися, коли їх почав знімати слюсар «Чернігівгазу».

За словами абонента, у «Чернігівгазі» його звинуватили у недопущенні слюсаря до лічильника. На місці відключення був присутнім той самий слюсар, але від коментарів він навідріз відмовився, так само як і його начальник. Сергій Карпачов каже, що він вже сплатив борг, але, як виявилося, борг перерахували знову — по цьогорічних тарифах, а це вже не дев’ять, а двадцять п’ять тисяч гривень.

Але конфлікт не лише через борги. Газівники кажуть, що в садибі треба переробляти систему газопостачання, бо всупереч договору тут ведеться підприємницька діяльність. Натомість абонент заперечує, що його справа є підприємницькою діяльністю, закон визначає інший статус для «Зеленого туризму»

У день зйомки газ садибі не відключили, бо бригада не знайшла трубу. Обидві сторони не визнають своєї провини і попереду у них довгий шлях до вирішення конфлікту.

ЧОДТРК "Сівер-центр"

Останні новини Чернігівщини

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району

В ОДА відбулися консультації стосовно приєднання до ОТГ двох сільських рад Сосницького району 19:06

Сьогодні в Чернігівській ОДА продовжилися консультації з громадами. Заступники голови ОДА Олександр Савченко та директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Олександра Хомик зустрілися з представниками Авдіївської та Шаболтасівської сільських рад Сосницького району.

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо

Герої Крут: пам’ятаємо і шануємо 18:55

29 січня на Чернігівщині на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» відбувся пам’ятний захід до чергової річниці подвигу студентського війська українських патріотів.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:41

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь

Третина серед зареєстрованих безробітних - молодь 11:45

Протягом минулого року на обліку в службі зайнятості перебували 9,8 тис. громадян віком до 35 років, а це майже 30% від загальної кількості безробітних, - кажуть у службі зайнятості.

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік

УКБ Чернігівської міської ради: підсумки роботи за рік 11:20

Будівництво нового сучасного дитячого садка на Масанах, капітальні ремонти й тепломодернізація будівель шкіл, капітальний ремонт пологового будинку, будівництво нового корпусу музичної школи №1 - ці та багато інших робіт виконувалися минулого року в Чернігові коштом міського бюджету. Організацію цих будівництв від імені міста забезпечує Управління капітального будівництва (УКБ) Чернігівської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини