Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:49:13

У турка на кордон неприємності!

02.03.2012   12:03

28 лютого, о 4.30 ранку, на виїзд з України в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Славутич” прибув легковий автомобіль “BMW”. Для перевірки водій пред’явив паспорт громадянина Туреччини.

При проведенні ідентифікації особи, шляхом окомірного визначення та встановлення відповідності по фотокартці, проведення первинної співбесіди, встановлено, що паспортний документи можливо не належить пред’явнику, з чим останній не погодився.

На підставі таких підозр документ підділи комісійному поглибленому вивченню. В результаті цього та подальшого опитування пред’явника, встановлено, що даний паспортний документ відповідає встановленому зразку, виданий правомочним на те органом та належним чином оформлений і не прострочений, але під час розкладання зорового портрету і послідовним порівнянням обличчя за окремими елементами та допомогою морфологічних, біохімічних, психофізичних властивостей, виявлення вікових змін зовнішності людини встановлено, що даний паспорт пред’явнику не належить.

Під час проведення подальшої співбесіди з громадянином Туреччини йому представлено незаперечні докази того, що даний паспорт належить не йому, а іншій особі, після чого іноземець нарешті зізнався і “знайшов” справжній паспорт.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України громадянина Туреччини притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з частиною 1 статті 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини