Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 00:49:17

Сервіс «Пульс» допоможе у вирішенні проблем з податківцями та митниками

31.07.2015   12:21Агенцiя

При Державній фіскальній службі України працює антикорупційний сервіс «Пульс», на який можна телефонувати цілодобово.

На ваші дзвінки чекають за номером: (044) 284-00-07.

Саме на цей сервіс ви можете повідомити про проблеми, які виникають у веденні бізнесу через непорозуміння зі службовими особами податкової та митної служб та про перевищення посадовцями цих відомств своїх повноважень.

Працівники відділу власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області за кожним зверненням на сервіс «Пульс» негайно в межах компетенції проводять перевірки та вживають відповідні заходи реагування.

З початку року з сервісу «Пульс» до відділу внутрішньої безпеки на розгляд та для проведення перевірок надійшли 6 звернень на можливо неправомірні дії посадовців. П’ять фактів (3 – на дії податківців, 2 – на дії митників), за якими проведені перевірки, не підтвердилися. Одне звернення щодо дій працівника митної служби ще знаходиться на розгляді.  

Також щодо протиправних дій посадових осіб територіальних підрозділів ГУ ДФС у Чернігівській області, порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання можна повідомити за номером телефону «Довіри»: (0462) 668-522.  Таку інформацію маєте можливість надати й безпосередньо до відділу власної безпеки за адресою: м. Чернігів, вул. Комсомольська, буд. 11 каб. 208.
За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів. Фахівці відділу власної безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області будуть вдячні за об’єктивну інформацію.

Відділ комунікацій  ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини