Робоча поїздка Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка до Чернігівської області
1 березня в рамках робочої поїздки до Чернігівської області Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко зустрівся з головою обласної державної адміністрації Володимиром Хоменком.
Під час зустрічі обговорено першочергові питання сфери захисту прав дітей в області та основні заходи по реалізації завдань, направлених на виконання Указу Президента України "Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні".
У зустрічі також взяли участь керівник управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Людмила Волинець та заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.