Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 05:20:33

Цього року на Чернігівщині хочуть відкрити 12 молочних ферм

01.03.2012   12:00Агенцiя

Протягом 2012 року на Чернігівщини має бути введено у дію дванадцять молочних комплексів, що знаходяться на різних, переважно завершальних стадіях будівництва. Про це з посиланням на оперативні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Найбільшим за потужністю молочним комплексом, запланованим до відкриття у нинішньому році, є ферма на 2 тисячі 400 корів у селі Сергіївка Прилуцького району. Її будує товариство з обмеженою відповідальністю "Агрікор Холдинг".

Також потужні молочні ферми будуються у Чернігівському та Носівському районах. Так, у селі Довжик Чернігівського району ПрАТ "Чернігівське головне племінне підприємство" готовить до запуску молочний комплекс на тисячу корів, а у селі Пустотине Носівського району фермерське господарство "Вікторія" добудовує ферму на 900 корів.

До кінця 2012 року мають намір завершити будівництво та відкрити молочні комплекси з новими доїльними залами інвестори ще з семи районів області - Бахмацького, Коропського, Куликівського, Менського, Ніжинського, Ріпкинського та Щорського.

Наразі тривають активні роботи з будівництва молочного комплексу на 3 тисячі 300 корів у селі Красилівка Козелецького району, які здійснює ПОП "Щорса". Проте, впевненості у тому, що такий великий обсяг робіт буде виконаний до кінця року, немає.

Сьогодні у Чернігівській області працюють 32 сучасні молочні ферми. Наразі у молочному скотарстві регіону здійснюється реалізація понад 20-ти інвестиційних проектів.

У минулому році на Чернігівщині було введено у дію чотири ферми з доїльними залами - у Бахмацькому, Ічнянському,  Семенівському та Талалаївському районах.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини