Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 12:11:20

Чернігівська митниця закликає підприємців до сумлінної сплати податків

29.02.2012   17:38

29 лютого відбулась зустріч керівництва Чернігівської митниці з бізнесовими структурами регіону та засобами масової інформації з метою інформування та доведення до широких кіл позиції Держмитслужби України щодо необхідності добровільної сплати у повному обсязі податків до Держбюджету.

Начальник митниці Олександр Іванов наголосив, що своєчасна та в повному обсязі сплата податків підприємцями дозволяє мобілізувати кошти на користь держави з метою створення фінансових умов для виконання економічних і соціальних функцій.
Олександр Іванов, звертаючись до представників підприємств, підкреслив важливість у даному процесі правової свідомості платників податків, їх податкової культури та подальшого підтримання партнерських взаємовідносин між платниками податків та фіскальними органами.

Митна служба завжди налаштована на підтримку та створення комфортних умов для легального бізнесу. Водночас відомство в повному обсязі володіє інформацією про кожного платника податків, який ухиляється від оподаткування, це веде до того, що додаткове податкове навантаження лягає на законослухняних суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Щоквартально Держмитслужба отримує наявну в інформаційних ресурсах Державної податкової служби України інформацію, зазначену суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності у Податкових деклараціях з податку на прибуток підприємства, стосовно конкретних елементів, що повинні формувати частину вартості товарів для митних цілей, зокрема, роялті, фрахту, інжинірингу, витрат на страхування тощо.
Олександр Іванов закликав несумлінних платників податків до добровільної сплати податків до бюджету. При цьому підкреслив, що компаніям, які добровільно звітують про ненавмисні помилки під час сплати податків, дозволено сплачувати штрафні санкції нижчі за ті, які сплачують компанії, чиї помилки були виявлені митними органами (3% замість від 25% до 50%) за наслідками контрольно-перевірочних заходів.

В іншому випадку митні органи будуть вимушені вжити жорстких заходів впливу шляхом ініціювання з початку квітня поточного року широкомасштабної кампанії з проведення відповідних перевірок кожного такого платника податків з метою недопущення заниження митної вартості товарів.

Про діючий порядок добровільної сплати податків до бюджету розповіла присутнім заступник начальника відділу митних платежів Неоніла Тимошенко.

Начальник сектору митного аудиту Юрій Койстрик зупинився на тому, які підстави існують для проведення митними органами документальних перевірок та порядок їх здійснення.

Юрій Койстрик повідомив про результати контрольно-перевірочної роботи Чернігівської митниці за 2011 рік. Так, протягом минулого року митницею проведено 15 контрольних заходів, у результаті яких виявлено порушень стану дотримання законодавства України з питань митної справи у сумі 850 885, 09 гривень. За результатами контрольно-перевірочних заходів до Держбюджету було перераховано (з урахуванням штрафних санкцій) 1 088 623,83 гривень, що у 3,2 рази більше ніж за 2010 рік.

Державна митна служба сподівається на правову свідомість платників податків, оскільки основне завдання, яке стоїть сьогодні перед відомством – працювати з платником податків як партнером.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини