Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:56:36

Як покращити роботу міського пасажирського транспорту вивчали в Чернігові

29.02.2012   07:24Агенцiя

В експертному клубі "Чиста політика" відбувся круглий стіл з питань удосконалення роботи міського громадського транспорту.

У засіданні круглого столу взяли участь представники влади та громадськості. Присутні обговорили питання культури та якості обслуговування в громадському транспорті, технічного стану тролейбусів, автобусів і маршруток, а також схеми руху транспорту.

Голова Чернігівської обласної організації Демократичного Альянсу Андрійченко Ігор озвучив основні питання по круглому столу щодо:
- процедури входження громадських організацій до складу конкурсного комітету по визначенню перевізників;
- створення комісії по контролю за якістю і умовами перевезень та дотримання перевізниками умов договорів;
- зміни та доповнення в договори з перевізниками (конкретні умови розірвання договорів);
- розміщення інформації про закінчення і початок руху автобусів в розрізі кожної зупинки (на сайті міської ради, в автобусах та на зупинках);
- запуск тролейбусної лінії, що зв'язуватиме мікрорайон Рокосовського та Залізничний вокзал.

Начальник управління транспорту та зв'язку міської ради Володимир Воронін зазначив, що значною проблемою для міста залишається залучення інвесторів для придбання нового транспорту та відсутність бажаючих перевізників на обслуговування деяких маршрутів. Він також підкреслив необхідність посилення контролю за виконанням договорів між перевізниками та міським управлінням транспорту.

За словами начальника Чернігівського тролейбусного управління Олега Коржова, за минулий рік покращилась ситуація з фінансуванням підприємства, тож з'явилась перспектива на подальшу роботу електротранспорту в місті.

Кричущим випадком, що наочно підтверджує необхідність зміни підходів до організації роботи транспорту в Чернігові є випадок, що стався з жителькою Чернігова Антоніною Вікторівною. Яка в п’ятницю 24 лютого, в прямому сенсі слова провалилась через підлогу маршрутного таксі №11, таким чином, що її нога опинилась на асфальті, хоча сама жінка перебувала в маршрутці. Антоніні Вікторівні пощастило, що маршрутка в цей час не рухалась, а перебувала на зупинці, інакше людина залишилась би без ноги або її взагалі могло затягнути під авто.

Начальник Управління транспорту і зв’язку Воронін Володимир Васильович вибачився за даний інцидент і в цілому пообіцяв враховувати побажання громадськості при організації транспортної мережі Чернігова.

В цілому учасники круглого столу озвучили багато проблемних питань транспорту та наголосили на пріоритетності роботи тролейбусів Чернігова та перегляду загальної маршрутної системи Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини