Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 05:59:26

За півріччя спрощенці Чернігова спрямували до бюджету понад 39,7 млн.грн. єдиного податку

18.07.2015   09:29

«За підсумками шести місяців поточного року платники єдиного податку м. Чернігова перерахували до бюджету понад 39,7 млн. грн., з них понад 3 млн. грн. сплачено у червні.

Ріст надходжень до рівня минулого року склав 6,7 млн.грн. або 120,4%. Внесок підприємців - фізичних осіб становить понад 30,2 млн. грн. Юридичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, перерахували до міської скарбниці 9,5 млн. грн.», - поінформував заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Володимир Мехед.
   
До речі,  на обліку в ДПІ у м. Чернігові  перебуває 9533 підприємці - фізичні особи та 1517 юридичних осіб-платників єдиного податку.

«Система спрощеного оподаткування з 2015 р. зазнала певних змін: об'єднано єдиний податок з фіксованим сільськогосподарським податком, зменшена кількість груп спрощенців, знижено ставки податку для платників III групи (2% доходу - у разі спати ПДВ або 4% - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку), поступово вводяться касові апарати при готівкових розрахунках, збільшено граничний річний обсяг доходу»,- відмітив Володимир Мехед. 

Варто нагадати, що при здійсненні діяльності підприємцями І і ІІ груп, яка не передбачена критеріями щодо таких груп (п.п. 1,2 п.291.4 ст.291 Кодексу), платнику із суми отриманого доходу необхідно сплатити 15 % податку.
До переліку суб'єктів господарювання, які не можуть бути платниками І–ІІІ груп, з 1січня 2015р. додалися й ті, хто займається лотереями (окрім розповсюдження лотерей) і парі (букмекерських парі, парі тоталізатора).
 
«Впроваджені податковою реформою зміни щодо спрощеної системи оподаткування покликані пожвавити інтерес у бізнесу до здійснення діяльності на умовах сплати єдиного податку», - резюмував  Володимир Мехед.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції

Фахівцями Держпродспоживслужби виявлено порушення законодавства у сфері ринкового нагляду при розповсюдженні продукції 12:30

Протягом ІV кварталу 2020 року відділом ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів проведено 9 планових перевірок характеристик продукції, під час яких виявлені порушення законодавства у сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Також фахівцями відділу здійснено 2 позапланові перевірки.

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА

Продуктивна співпраця та комунікація з бізнесом - пріоритет в роботі Чернігівської ОДА 12:25

Чернігівська ОДА готова вжити заходів для врегулювання проблемних питань у бізнесовій сфері та сприяти її подальшому розвитку.

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну

У водія з ознаками сп’яніння патрульні виявили речовину, схожу на наркотичну 12:12

Близько опівночі на вулиці Шевченка один з екіпажів патрульної поліції зупинив за порушення ПДР автомобіль Toyota Avensis. Як з’ясувалося, за кермом перебував 22-річний чернігівець.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини