Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 18:04:37

За півріччя спрощенці Чернігова спрямували до бюджету понад 39,7 млн.грн. єдиного податку

18.07.2015   09:29

«За підсумками шести місяців поточного року платники єдиного податку м. Чернігова перерахували до бюджету понад 39,7 млн. грн., з них понад 3 млн. грн. сплачено у червні.

Ріст надходжень до рівня минулого року склав 6,7 млн.грн. або 120,4%. Внесок підприємців - фізичних осіб становить понад 30,2 млн. грн. Юридичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, перерахували до міської скарбниці 9,5 млн. грн.», - поінформував заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Володимир Мехед.
   
До речі,  на обліку в ДПІ у м. Чернігові  перебуває 9533 підприємці - фізичні особи та 1517 юридичних осіб-платників єдиного податку.

«Система спрощеного оподаткування з 2015 р. зазнала певних змін: об'єднано єдиний податок з фіксованим сільськогосподарським податком, зменшена кількість груп спрощенців, знижено ставки податку для платників III групи (2% доходу - у разі спати ПДВ або 4% - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку), поступово вводяться касові апарати при готівкових розрахунках, збільшено граничний річний обсяг доходу»,- відмітив Володимир Мехед. 

Варто нагадати, що при здійсненні діяльності підприємцями І і ІІ груп, яка не передбачена критеріями щодо таких груп (п.п. 1,2 п.291.4 ст.291 Кодексу), платнику із суми отриманого доходу необхідно сплатити 15 % податку.
До переліку суб'єктів господарювання, які не можуть бути платниками І–ІІІ груп, з 1січня 2015р. додалися й ті, хто займається лотереями (окрім розповсюдження лотерей) і парі (букмекерських парі, парі тоталізатора).
 
«Впроваджені податковою реформою зміни щодо спрощеної системи оподаткування покликані пожвавити інтерес у бізнесу до здійснення діяльності на умовах сплати єдиного податку», - резюмував  Володимир Мехед.

Останні новини Чернігівщини

Президентська програма іпотечного кредитування «Доступне житло» буде розширена - Кирило Тимошенко 17:44

Верховна Рада 263 голосами «за» 13 квітня підтримала законопроєкт, що дозволяє найближчим часом видати близько 8 000 іпотечних кредитів і передати у фінансовий лізинг 12 000 квартир.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 16:55

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в березні 2021 р. в області становив 101,6%, в Україні – 101,7%.

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок 16:39

Вчора співробітники Чернігівського районного управління поліції та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області затримали в обласному центрі автомобіль з трьома підозрюваними. Чоловіки напередодні приїхали з Київщини та скоїли кілька крадіжок на території Корюківського району.

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 23 пожежі, внаслідок дії небезпечних факторів вогню 1 особа загинула, ще 1 отримала травми

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 23 пожежі, внаслідок дії небезпечних факторів вогню 1 особа загинула, ще 1 отримала травми 16:20

Упродовж минулої доби на території Чернігівської області зареєстровано 23 пожежі, 17 з яких виникли у природних екологічних системах та 6 у житловому секторі громадян. Територія, пройдена вогнем склала понад 17 га.

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог 13:40

За період встановленого «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, і посилення карантинних обмежень фахівці територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, починаючи з 29 березня і по 13 квітня включно, провели 3672 заходів державного контролю об’єктів нагляду.