Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 02:39:02

Інтерактивний тренінг для дітей на тему енергоефективності відбувся у Чернігові

11.07.2015   13:04Агенцiя

10 липня Громадянська мережа ОПОРА організувала в дитячому таборі «Юний турист» у Чернігові інтерактивний тренінг «Енергоефективність у побуті – можливості заощадження». Активну участь у заході взяли близько 20 дітей та підлітків.

Аудиторія тренінгу була розподілена на дві команди, які в ході дискусії мали змогу обговорити плюси та мінуси доступних джерел енергії та довести свою думку опонентам.
Обговорюючи питання енергоносіїв, діти розглядали можливості використання альтернативних видів енергії та перепони на шляху до цього.

Модератор тренінгу – місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Наталя Висіканець – пояснювала усі незрозумілі аспекти цієї досить складної теми. Проте юні учасники тренінгу обговорювали і простіші питання – економії енергоресурсів, а також води у повсякденному житті.

Коментуючи результати заходу, Наталя Висіканець підкреслила актуальність подібних ініціатив. «Ми переконані, що ламати нині загальноприйняту в Україні систему, коли людям байдуже скільки ресурсів вони споживають, варто не лише підвищенням тарифів на компослуги, але і просвітницькими заходами, позитивною мотивацією. Особливо це стосується дітей – адже в такому віці й формуються звички, ставлення до проблемних питань. Тим паче – дітям насправді цікава ця тема, головне – обрати правильну форму: не нудні лекції, а інтерактивні заходи!», – переконана Наталя Висіканець.

Для того, аби й батьків ознайомити із корисними порадами щодо економії газу, води, тепла електроенергії, діти отримали буклети та інформаційні плакати від Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ