Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 16:55:33

У Чернігові стартував конкурс якості

26.06.2015   12:06Агенцiя

Розпочався регіональний етап конкурсу якості товарів, робіт та послуг "100 кращих товарів України".

Про це повідомив генеральний директор ДП "Чернігівстандартметрологія" Валентин Бакуменко.

"Стартував регіональний етап конкурсу – до 1 липня підприємства мають подати заявки на участь, а до 1 серпня – необхідні документи", - сказав він.

Валентин Бакуменко зазначив, що у конкурсі можуть брати участь усі підприємства, що впевнені у високій якості своєї продукції та хочуть показати це Чернігівщині і Україні. Фіналісти і лауреати попередніх конкурсів "100 кращих товарів" можуть ще раз показати себе. Підприємства-переможці минулорічних конкурсів мають представити новий вид продукції або послуги.

З 1 серпня до 15 вересня також буде проходити прийом документів на всеукраїнський етап конкурсу.

Кращі підприємства України увійдуть до каталогу "100 кращих товарів України", матимуть гарну телевізійну і друковану рекламу.

На сайті ДП "Чернігівстандартметрологія" розміщений зразок заявки та рекомендації учасникам конкурсу.

Прес-служба ДП "Чернігівстандартметрологія"

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.