Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 02:11:24

Благодійний фонд "Поліський оберіг" допомагає чернігівцям встановити лічильники обліку тепла. ВIДЕО

24.06.2015   16:00Агенцiя

Сьогодні ріст тарифів найбільше турбує мешканців Чернігова. Поки одні спекулюють на цьому питанні і намагаються заробити політичні дивіденди, інші - займаються конкретною роботою.

На розмір платіжки можна вплинути лише навчившись економити. Перший крок - облік. Платити потрібно лише за те, що реально споживаємо. Саме тому, фонд Владислава Атрошенка розпочав програму, мета якої - допомогти мешканцям багатоквартирних будинків встановити лічильники.

Та як тільки до фонду "Поліський оберіг" надійшли перші звернення, виявилося, що чернігівські компанії, дізнавшись про допомогу благодійного фонду навмисно піднімали ціну на лічильники. Мовляв, «Атрошенко вам і так компенсує третину, давайте ми вам трошки ціну піднімимо, а різницю - компенсуємо».
Саме тому «Поліський оберіг» вирішив допомагати чернігівцям інакше.
Благодійний фонд закупив лічильники європейського виробництва та залучив до програми відповідального і чесного партнера з монтажу.

Тепер, щоб встановити лічильник на підвідну трубу діаметром 50 міліметрів мешканцям будинку потрібно зібрати 17300, а діаметром 65 міліметрів – 18500. Всі інші витрати бере на себе благодійни фонд «Поліський йоберіг». Це вартість лічильника, проекту, матеріалів та встановлення.

До цього чернігівці платили за лічильник і його встановлення від 24000 до 32000 гривень.

Ті кошти які мешканці зекономлять на лічильнику завдяки програмі «Поліського оберегу», Владислав Атрошенко рекомендує використати на утеплення будинку.

Нині в рамках програми уже встановлено лічильинки в 7 багатоквартирних будинках. Десятеро на черзі. Всього на даний момент обробляється понад 100 заявок.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.