Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 травня, 17:51:01

Благодійний фонд "Поліський оберіг" допомагає чернігівцям встановити лічильники обліку тепла. ВIДЕО

24.06.2015   16:00Агенцiя

Сьогодні ріст тарифів найбільше турбує мешканців Чернігова. Поки одні спекулюють на цьому питанні і намагаються заробити політичні дивіденди, інші - займаються конкретною роботою.

На розмір платіжки можна вплинути лише навчившись економити. Перший крок - облік. Платити потрібно лише за те, що реально споживаємо. Саме тому, фонд Владислава Атрошенка розпочав програму, мета якої - допомогти мешканцям багатоквартирних будинків встановити лічильники.

Та як тільки до фонду "Поліський оберіг" надійшли перші звернення, виявилося, що чернігівські компанії, дізнавшись про допомогу благодійного фонду навмисно піднімали ціну на лічильники. Мовляв, «Атрошенко вам і так компенсує третину, давайте ми вам трошки ціну піднімимо, а різницю - компенсуємо».
Саме тому «Поліський оберіг» вирішив допомагати чернігівцям інакше.
Благодійний фонд закупив лічильники європейського виробництва та залучив до програми відповідального і чесного партнера з монтажу.

Тепер, щоб встановити лічильник на підвідну трубу діаметром 50 міліметрів мешканцям будинку потрібно зібрати 17300, а діаметром 65 міліметрів – 18500. Всі інші витрати бере на себе благодійни фонд «Поліський йоберіг». Це вартість лічильника, проекту, матеріалів та встановлення.

До цього чернігівці платили за лічильник і його встановлення від 24000 до 32000 гривень.

Ті кошти які мешканці зекономлять на лічильнику завдяки програмі «Поліського оберегу», Владислав Атрошенко рекомендує використати на утеплення будинку.

Нині в рамках програми уже встановлено лічильинки в 7 багатоквартирних будинках. Десятеро на черзі. Всього на даний момент обробляється понад 100 заявок.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини