Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 14:35:13

У Чернігові підписано соціальні угоди між мешканцями району Савчука та інвесторами

24.06.2015   15:03Агенцiя

У вівторок, 23 червня 2015 року, про результати перемовин з жителями Чернігова розповів представник "Набережного кварталу" Золтан Путнокі.

Він повідомив, що були проведені зустрічі з жителями будинків, за результатами яких підписано соціальні угоди між жителями Савчука і Набережним Кварталом. Документи підписано делегованими представниками кожного з дванадцяти прилеглих до майбутнього будівництва багатоповерхівок.

"Ми дійшли згоди з жителями мікрорайону Савчука в тому, які роботи мають бути виконані, зважаючи на наші можливості та потреби майбутніх сусідів", - пояснив керівник проекту "Набережний квартал". За цим документом Набережний Квартал зобов'язується звести на виділеній під забудову території дитячий садок, впорядкувати парк, розчистивши його від аварійних дерев, та відремонтувати житловий фонд оточуючих будинків.

В угодах є пункти спільні для всіх будинків, а також окремі, що стосуються конкретно кожного. Ремонт в будинках збираються починати вже цього тижня, всі інші роботи розпочнуться, коли будуть зібрані необхідні дозвільні документи, що наразі перебувають на стадії узгодження.

Однак, замість того, аби підтримати інвестора деякі громадяни намагаються зробити з нього "дійну корову", використовуючи маніпулятивні методи. Так, по мікрорайону Савчука проти забудовників ведеться агресивна кампанія, мета котрої ввести людей в оману. Зокрема, невідомі розклеїли плакати з закликом не підписувати соціальну угоду.

"За нас скажуть наші справи", - прокоментував провокації Золтан Путнокі та пообіцяв надати детальну інформацію про те, хто ж підбурює жителів, найближчим часом. Також він зазначив, що такий спротив завжди кимось ініційований: якщо є політичні гасла чи прапори, то це політичний піар, якщо цього немає, то це - пошук фінансової вигоди. "Ми працюємо відкрито і це ускладнює провокаторам роботу", - підкреслив інвестор.

PR

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.