Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 02:22:17

Народний Контроль зайнявся супермаркетами та магазинами Чернігова

24.06.2015   09:58Агенцiя

У Чернігові стартувала акція Комітету Народного Контролю, що має на меті захистити права місцевих споживачів: активісти КНК розпочали перевірки супермаркетів та гастрономів.

Мета акції – допомогти ображеним споживачам відстояти свої права, а також стимулювати місцеві заклади до дотримання визначених стандартів якості продукції та послуг.

Акцію було організовано у відповідь на скарги місцевих жителів, які постраждали від неякісної продукції або обслуговування. Для об’єктивної перевірки застосовується механізм «таємного покупця». Після цього представники КНК виносять вердикт: клеять чорну або білу наліпку, яка рекомендує купувати товари у цьому місці, або ж застерігає покупців від недоброякісних товарів та обслуговування.

У разі виявлення порушень у якості продукції або обслуговування, заклад отримує чорну наліпку, яку вручає представник КНК у присутності представників Служби захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби. Якщо перевірка пройшла вдало, то супермаркет отримує білу наліпку – знак якості від КНК!

Комітет Народного Контролю у місті Чернігові закликає небайдужих чернігівчан приєднатися до акції! Вже перевірено перших п’ять торгових точок, і перевірки продовжуються.

"Якщо ви виявили порушення, або знаєте місця, де вони часто стаються, то рекомендуємо вам звертатись до представників КНК у місті Чернігові за адресою вул. Полуботка, 6а. Наші активісти захистять ваші права, а практику таких перевірок ми згодом перенесемо і до інших міст України!", - заявляють організатори акції.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.