Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 10:26:34

Відбулася нарада, присвячена підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп”

22.02.2012   18:29

У Михайло-Коцюбинському Чернігівського району перший заступник голови обласної ради Іван Коробка взяв участь у нараді, присвяченій підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” комунального підприємства обласної ради “Чернігівоблагроліс”.

На початку зустрічі Іван Коробка разом із директорами комунального підприємства “Чернігівоблагроліс” Іваном Донцем та дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” Олександром Балабушкою ознайомилися з роботою виробничих цехів, що працюють на території Чернігова та Михайла-Коцюбинського.

Олександр Балабушка у своєму виступі зазначив, що предметом діяльності Чернігівського райагролісгоспу є лісовідновлення, посадка лісових культур, сприяння природному відновлюванню лісу, вирощування посадкового матеріалу та заготівля насіння лісових порід, проведення рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, охорона лісів тощо. “Працюючих – 99 чоловік. Виручка від реалізації товарної продукції за 2011 рік склала 4 млн. 784 тис. грн., що майже на 200% перевищує показники 2010 року. Загалом переробка склала 42% від загальної реалізації продукції. Заробітна плата у минулому році була виплачена у сумі 169 тис. 947 грн., що майже на 240% більше, ніж у 2010 році. Середня заробітна плата становить 1124 грн.”, – підкреслив директор підприємства.

Іван Донець акцентував увагу на самовільних вирубках та режимі економії підприємства. Побажав на майбутнє доопрацювати певні напрями роботи, щоб у 2012 році покращити показники виробництва.

На завершення виступив Іван Коробка. Він, зокрема, сказав: “Сьогодні обласна рада є власником вашого підприємства. Ми зацікавлені в тому, щоб це і всі інші підприємства працювали ефективно, мали достойні фінансово-економічні показники. У вас є підстави отримувати прибуток. Бюджет області складає 1 839 292,7 тис. грн. Від комунальних підприємств до обласного бюджету надійшло 5, 2 млн. грн. Ми повинні виконувати програму соціально-економічного розвитку області і мати позитивні показники в її розвитку”, – зазначив перший заступник голови обласної ради.

Іван Коробка побажав мобілізувати всі сили працівників підприємства заради досягнення кращих результатів в розвитку Чернігівського райагролісгоспу.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу

Чернігівська швейна фабрика пропонує роботу 15:41

З початку 2022 року за сприяння служби зайнятості області на ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» було працевлаштовано 18 безробітних.

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня

За минулі три доби на Чернігівщині виявлено 511 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 18 серпня 11:07

За 15-17 серпня групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 48 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 511 таких предметів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини