Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 червня, 10:24:12

Головне управління ДФС у Чернігівській області очолила Людмила Слаутіна

22.06.2015   20:46Агенцiя

22 червня у колективі Головного управління ДФС у Чернігівській області відбулася вагома подія – призначено нового керівника.

Голова ДФС України Роман Насіров у відеоселекторному режимі з цієї нагоди привітав своїх колег з Чернігівщини та зачитав відповідний наказ про призначення на посаду начальника Головного управління ДФС у Чернігівській області Людмили Слаутіної. Він також зазначив, що Людмила Миколаївна працює в органах податкової служби з 1992 року, показала себе професіоналом на  відповідальних посадах.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч вручив Людмилі Слаутіній букет білих та рожевих троянд. А також наголосив, що нині дуже важливо повернути довіру населення до влади та силових структур. І задля цього будуть об’єднані зусилля, напрацьоване відповідне інформаційне поле.

Людмила Слаутіна тривалий час обіймала різні посади у  податковій службі Чернігова. Колектив Головного управління знає, як фаховий, професійний, здатний працювати якісно і відповідально. І висловила сподівання, що за той час, поки вона працювала в ДФС України, ці принципи збереглися.

Вона подякувала за довіру та запевнила Романа Насірова, що колектив Головного управління ДФС у Чернігівській області ефективно працюватиме на бюджети держави та місцевих громад. А також, звертаючись до присутніх у залі керівників силових структур Чернігівщини, висловила сподівання на тісну співпрацю та взаємодію

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів

7 червня - Всесвітній день безпеки харчових продуктів 09:18

Засновуючи цей Всесвітній день, ООН ставила своїм завданням залучення уваги держав до проблем здорового харчування населення.

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

7 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 09:17

7 червня православні та греко-католики святкують Трійцю.

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2

Шахтар (Донецьк) - Десна (Чернігів) 3:2 19:12

Голи: Фернандо, 4, Марлос, 26, 51 - Фаворов, 32, Будківський, 89.

АНОНСИ ПОДІЙ