Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 серпня, 17:28:50

Проекти з реконструкції очисних споруд потребують позабюджетного фінансування

15.06.2015   07:07

Питання продовження робіт на об’єктах «Реконструкція очисних споруд і КНС в с.Снов’янка Чернігівського району, продуктивністю 200 м3/добу» та «Реконструкція очисних споруд і КНС в с.Киселівка, вул.Молодіжна,10» розглянуто на нарадах з виїздом на місця.

Заходи відбулися за участю заступника директора Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА Сергія Нітченка, Боромиківського сільського голови Володимира Шелупця, Киселівського сільського голови Олександра Сербіна, керівників проектної організації ТОВ «Комфорт-ЕКО» та ТОВ «Локал».

Роботи щодо реконструкції очисних споруд і КНС було призупинено у 2011 році із-за відсутності фінансування. Але функціонування зазначених об’єктів має вкрай важливе значення для місцевих громад.

Саме з метою відновлення робіт на об’єктах, що входять до Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, проведене комісійне обстеження ділянок.

Згідно внесених пропозицій сільських голів, проектній організації ТОВ «Комфорт-ЕКО» необхідно виконати коригування робочого проекту по об’єкту: «Реконструкція каналізаційних очисних споруд в с.Снов’янка Чернігівського району» та здійснити перерахунок коштів на залишок робіт в поточних цінах по обох об’єктах.

У той же час, обговорено питання пошуку коштів для оплати проектних робіт та завершення будівельних робіт на зазначених об’єктах, в тому числі із залученням позабюджетного фінансування. Боромиківському та Киселівському сільським головам рекомендовано активізувати роботу по залученню інвесторів та підприємців для участі у фінансуванні об’єктів екологічного значення, що пришвидшить введення їх в експлуатацію.

Останні новини Чернігівщини

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області

Всеукраїнський моніторинг доступності виборчих дільниць стартував і в Чернігівській області 12:57

По всій території України громадські омбудсмени з захисту виборчих прав громадян ВГО ГМ Опора проводять моніторинг доступності виборчих дільниць.

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти

Проєкт “Разом Ми – Сила або як стати блогером” набрав оберти 12:24

Незважаючи на канікули, відпустки та літню спеку, правозахисна програма для молодих лідерів“Разом Ми – Сила або як стати блогером” уввійшла у дуже активну фазу.

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА

Оплата населенням області житлово-комунальних послуг. ДОВІДКА 12:17

У червні 2020 року жителями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги 237,0 млн.грн. Це становить 123,7% нарахованих за цей період сум (з урахуванням погашення боргів попередніх періодів).

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності

Притягнуто рибних браконьєрів до відповідальності 10:52

Чернігівським районним судом протягом липня 2020 року винесено ряд рішень про визнання винними мешканців Чернігівщини у скоєнні адміністративних правопорушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства).

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:19

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.