Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 квітня, 08:13:36

Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові відвідало майже 107 тисяч платників та громадян

29.05.2015   13:21Агенцiя

Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів.

З початку 2015 року Центр обслуговування платників відвідало майже 107 тисяч платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Про це повідомила начальник відділу адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові  Марія Ребенок.

При цьому було надано 10024 адміністративні послуги. Найбільш запитуваною серед послуг  є видача  картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника. З початку року нею скористалися 3548 громадян. На другому місці  послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій - 2722. Популярністю користувалися також послуги з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку -728, надання витягу з реєстру платників єдиного податку –769, видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету - 477  тощо.

У Центрі обслуговування платників для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.

У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на ТV- моніторах, працює система Wi-Fi. Громадяни та суб’єкти господарювання, завітавши до  інспекції, мають змогу проконсультуватися з необхідних питань із кваліфікованими спеціалістами.  

Слід зазначити, що у Центрі функціонує відділ  реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області, який забезпечує на безкоштовній основі видачу та реєстрацію електронних  ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет.  З початку року видано  більше 3,6 тис. посилених сертифікатів електронних ключів.

 «Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції», - зазначила  Марія Ребенок.

Нагадаємо, що Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові  знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, тел.: 65-28-25,15-07.

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини