Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові відвідало майже 107 тисяч платників та громадян
Центром обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові надається широкий спектр безкоштовних послуг для своїх відвідувачів.
![](/uploads/9310-m.jpg)
З початку 2015 року Центр обслуговування платників відвідало майже 107 тисяч платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.
Про це повідомила начальник відділу адміністративних послуг, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації ДПІ у м. Чернігові Марія Ребенок.
При цьому було надано 10024 адміністративні послуги. Найбільш запитуваною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника. З початку року нею скористалися 3548 громадян. На другому місці послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій - 2722. Популярністю користувалися також послуги з реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку -728, надання витягу з реєстру платників єдиного податку –769, видачі довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету - 477 тощо.
У Центрі обслуговування платників для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.
У залі очікування забезпечено трансляцію актуальної інформації на ТV- моніторах, працює система Wi-Fi. Громадяни та суб’єкти господарювання, завітавши до інспекції, мають змогу проконсультуватися з необхідних питань із кваліфікованими спеціалістами.
Слід зазначити, що у Центрі функціонує відділ реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Чернігівській області, який забезпечує на безкоштовній основі видачу та реєстрацію електронних ключів для подання електронної звітності через мережу Інтернет. З початку року видано більше 3,6 тис. посилених сертифікатів електронних ключів.
«Надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності інспекції», - зазначила Марія Ребенок.
Нагадаємо, що Центр обслуговування платників ДПІ у м. Чернігові знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, тел.: 65-28-25,15-07.
Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.