Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 16:25:07

Іноземні інвестиції в економіку Чернігівської області. ДОВІДКА

18.02.2012   17:41

У 2011 р. в економіку Чернігівської області іноземні інвестори вклали 4,6 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерний капітал).

З країн ЄС надійшло 70,9% прямих інвестицій, з країн СНД – 3,4%, з інших країн світу – 25,7%.

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, унесених в економіку Чернігівської області, на 1 січня 2012 р. склав 98,3 млн.дол., що на 3,5% більше обсягу прямих інвестицій на 1 січня 2011р., та в розрахунку на одну особу становив 90,6 дол.США.

Майже половина (44,2%) загального обсягу інвестицій належить інвесторам із Німеччини. До найбільших інвесторів економіки області також входять: Польща, Кіпр, Вірґінські Острови (Брит.), Беліз, Російська Федерація, Литва, Велика Британія, Італія.

Значні обсяги іноземних інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості (74,5% загального обсягу), сільського господарства, мисливства та пов’язаних із ними послуг (10,1%), на підприємствах торгівлі, ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (5,9%).

Останні новини Чернігівщини

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових

Глава держави підписав закон, який прирівнює е-паспорти до паперових 16:02

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» № 1368-ІХ, який парламент ухвалив 30 березня 2021 року.

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону

Велике будівництво на Чернігівщині: на трасі Н-07 оновлюють важливий об'єкт дорожньої інфраструктури і популярну фотозону 13:45

Старому мосту через річку Удай було більше 40 років. Збудований у 1979-му з попередньо напруженого залізобетону. Довжина мосту - 64 метри. Серед місцевих він був однією з популярних весільних фотолокацій.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 238 осіб 13:41

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 16 квітня в області щеплено першою дозою 7841 особу.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди  Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 12:11

На території Чернігівського обласного збірного пункту пройшли урочисті заходи з нагоди відправки 15 новобранців до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Обговорили нововведення у відборі інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР 11:45

15 квітня, відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР на 2022 рік.