Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 21:14:03

Роздрібна торгівля в Чернігівській області за 2014 рік. ДОВІДКА

25.05.2015   08:05Агенцiя

За даними державних статистичних спостережень, у 2014 р. підприємствами (юридичними особами) Чернігівщини, які здійснювали діяльність із роздрібної торгівлі та забезпечення стравами та напоями, реалізовано населенню споживчих товарів на 7895,2 млн.грн., що становило у порівняних цінах 97,9% обсягу 2013 р. (у цілому в Україні – 90%).

Внесок області в роздрібному товарообороті України склав 1,8%.

Населенням у торговій мережі підприємств більше коштів було витрачено на купівлю непродовольчих товарів, переважно бензину, товарів фармацевтичних, дизельного пального, автомобілів та автотоварів, матеріалів будівельних та залізних виробів. Їх вартість склала третину від усіх реалізованих споживчих товарів.

Чималий вплив на формування обсягу роздрібного товарообороту підприємств мав також продаж м’ясопродуктів, кондитерських виробів, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Більше, ніж у 2013 р., було продано олії, цукру, борошна, круп, виробів хлібобулочних, солі.

У розрахунку на 1 особу було реалізовано товарів на 7439 грн. (в Україні – 10194 грн.). Загалом область за цим показником посіла 15 місце серед регіонів України.

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини