“Весняна” вода трошки подорожчала
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, підвищила з 1 березня тарифи на послуги водопостачання та водовідведення КП “Чернігівводоканал” на 4,7%.

Підвищення тарифів здійснено лише на відсоток збільшення вартості електроенергії. Тепер кубометр холодної води для більшості чернігівців буде коштувати 5,11 грн. замість 4,88 грн., а ті чернігівці, які сплачують за нормою, будуть платити за місяць 46,63 грн. з людини, замість сьогоднішніх 44,53 грн.
Тарифи на воду підвищені в усіх містах України в середньому на 7,8%, так що до чернігівців поставилися з розумінням.
http://vid.cn.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=6455&Itemid=65
Останні новини Чернігівщини
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
На Чернігівщині внаслідок масованої атаки росіян четверо людей загинули і десятеро поранені, серед них дитина 08:40
Учора вдень росіяни атакували ударними безпілотниками та РСЗВ житлові райони та територію лікарні у місті Новгород-Сіверський.
22 жовтня: цей день в Україні і світі 08:00
День 1336 Російська агресія - Day 1336 Russian aggression
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.