Демографічна ситуація в Чернігівській області за січень–березень 2015 року. ДОВІДКА
За січень–березень 2015 р. в Чернігівській області народилося 2214 малюків (1124 хлопчики та 1090 дівчаток), що на 3,4% менше, ніж за відповідний період 2014р. Показник народжуваності склав 8,5 народжених у розрахунку на 1000 наявного населення проти 8,7 торік.
У міських поселеннях рівень народжуваності вищий (8,6‰), ніж у сільській місцевості (8,3‰). Максимальним він був у Корюківському районі (10,5‰), мінімальним – у Коропському (6,1‰). Збільшення народжуваності відбулося в місті Прилуки та дванадцяти районах області.
Традиційно більшість жінок народили першу (52,5%) та другу (34,1%) дитину. Були серед жінок і такі, що наважилися народити дев'яту, десяту та дванадцяту дитину. Кожен четвертий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі.
Наймолодшою мамою стала 14-річна дівчина. Середній вік жінок, які народжували – 27 років.
За січень–березень 2015 р. в області померло 5460 осіб, у т.ч. 2549 чоловіків та 2911 жінок. Рівень смертності збільшився з 20,4 до 21,0 померлих у розрахунку на 1000 наявного населення. Найбільшим він був у Н.-Сіверському районі (32,6‰), а найменшим – у м.Чернігові (12,0‰).
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.