Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 червня, 08:47:27

Зайнятість працівників Чернігівської області. ДОВІДКА

20.05.2015   08:09Агенцiя

На підприємствах, в установах та організаціях області в І кварталі 2015 року було зайнято 194,9 тис. осіб.

Проти відповідного періоду минулого року кількість працюючих зменшилася на 14,2 тис.(або на 6,8%).

Кількість звільнених була більшою за кількість прийнятих на 2,4 тис.

Найвагоміше перевищення рівня вибуття над рівнем прийому зафіксовано в установах із тимчасового розміщування й організації харчування, фінансової та страхової діяльності та вбудівництві.

Переважна більшість працівників (86,3%) залишила робочі місця за власним бажанням. З причин скорочення штатів було звільнено 0,6 тис. осіб, або 4,5% вибулих.Найбільші обсяги скорочення штатів спостерігалися в державному управлінні.

Слід зазначити, що 10,7 тис. осіб(або 5,5% працюючих) з економічних причин переведено на неповний робочий день (тиждень). Ще 0,7 тис. знаходились у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт).

Порівняно з І кварталом 2014 року кількість працівників, яких переведено на скорочений графік роботи, зменшилася майже на чверть, а тих, що знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати, збільшилася в 1,9 раза.

Надлишок робочої сили на виробництві зумовлює тиск на ринок праці, оскільки працівники, які вимушено працюють за скороченим графіком роботи, за певних умов можуть поповнити категорію безробітних.

Останні новини Чернігівщини

ЦВК призначила вибори на окрузі 208

ЦВК призначила вибори на окрузі 208 14:35

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 14:16

Станом на 11 годину 5 червня в області +2 нових випадки коронавірусу.

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня

Прилуки: відновлення роботи дошкільних установ міста планується на 11 червня 13:29

5 червня за ініціативи міського голови Ольги Попенко у сесійній залі міської ради відбулася чергова зустріч із директорами закладів дошкільної освіти міста та представниками батьківської громадськості стосовно вирішення питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах адаптивного карантину.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 13:13

4 червня у великій залі міськвиконкому під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом двох місяців нерестової заборони викрито 415 порушень 12:17

Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.Протягом квітня - травня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 415 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 178 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них дев’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

АНОНСИ ПОДІЙ