Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 13:22:40

На 1 квітня в Чернігівський області налічувалося 1461 тис. абонентів мобільного звязку

18.05.2015   07:35Агенцiя

17 травня світова спільнота відзначає Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства. Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій є базою для інноваційного розвитку та дає широкі можливості для розвитку людського потенціалу.

В області послуги електрозв’язку надають більше 40 підприємств. Найпотужнішими телекомунікаційними операторами є Чернігівські філії ПАТ "Укртелеком", ПрАТ "Київстар", ПрАТ "МТС ", ТОВ "АСТЕЛІТ" та ТОВ "Основа-ТВ".

У I кварталі 2015 р. працівники підприємств електрозв’язку надали 15,1 млн. міжміських телефонних розмов, у т.ч. 0,8 млн. – міжнародних. Послуги стаціонарного телефонного зв’язку надавали п’ять підприємств, якими обслуговувалися 251,9 тис. основних телефонів, з них 20,7% – у сільській місцевості. Загальна кількість домашніх телефонів на 1 квітня 2015 р. становила 219,4 тис. На кожні сто сімей, у середньому, припадало 49 телефонів (у міських поселеннях – 66, у сільській місцевості – 26).

Широким попитом користується сучасний вид звязку – мобільний. На 1 квітня п.р. в області налічувалося 1461 тис. його абонентів. Рівень проникнення мобільного зв'язку складає 137% загальної кількості населення. Доходи, отримані від цієї послуги, у І кварталі 2015 р. становили 177,4 млн.грн. (67,5% – загального обсягу послуг).

Крім того, у всіх районах області є можливість використовувати комп'ютерний зв'язок, база користувачів якого нараховувала 84,3 тис. абонентів, у т.ч. 77,3 тис. – у домашніх умовах.

Послугами кабельного телебачення користується 80,3 тис. абонентів.

Останні новини Чернігівщини

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин  Віталій Загайний

Першим заступником голови Чернігівської ОДА став львів’янин Віталій Загайний 12:38

Голова об'єднання громадських організацій «Центр громадянських ініціатив», львів’янин Віталій Загайний став першим заступником голови Чернігівської ОДА.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарукі з робочою поїздкою на Чернігівщині 12:30

20 лютого, із робочою поїздкою на Чернігівщині перебуває Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

"Так ніхто не кохав…": відбулася нова зустріч мистецького проєкту "Михайло Коцюбинський. У колі друзів" 12:26

19 лютого в музеї-заповіднику відбулася ХХХ зустріч мистецького проєкту «Михайло Коцюбинський. У колі друзів». Вона була присвячена темі кохання в житті відомих людей.

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська

В області створюється ще одна ОТГ – Ладанська 12:16

У Прилуцькому районі процедуру добровільного об’єднання завершує Ладанська ОТГ. До її складу ввійдуть територіальні громади Ладанської селищної, Івковецької, Краслянської сільських рад Прилуцького району.

Географічні зазначення в Україні. ВІДЕО 12:05

19 лютого відбулася прес-конференція на тему: «Географічні зазначення в Україні: що прийде на зміну коньяку і чи знатимуть гуцульську бриндзю за кордоном?».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини