Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 06:41:11

Яка середня зарплата у Чернігівській області?

23.04.2015   18:42Агенцiя

Середня зарплата у Чернігівській області за останніми даними становить 2904 грн. Найвища оплата праці у таких сферах діяльності, як фінанси, ІТ і телекомунікації, промисловість, транспорт. Найменш оплачуваними сферами є освіта й наука та сільське господарство.

Для порівняння, середній показник по Україні становить 3633 грн, показавши зростання до початку року. Розглядаючись картину загалом, то реальні доходи зменшилися на 20%, хоч де-факто зарплати зросли, повідомляє сайт ВсеМісто.

Додамо, що дані статистики наведено по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

Дані наводяться без урахування тимчасово окупованої території АР Крим, м. Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Середня зарплата у Києві цього року становить 5727 грн, на другом місці перебуває Донецька область – 4302 грн, далі йде Дніпропетровська область з показником 3771 грн. У Запорізькій області та Київській областях відповідно заробляли 3485 та 3431 грн відповідно.

Найменший рівень середньої зарплати зафіксовано в Херсонській (2542 грн), Чернівецькій (2522 грн) та Тернопільській (2476 грн) областях.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.