Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 01:43:46

Обговорено напрями співпраці між Чеським кластером "Асоціація для України" та облдержадміністрацією

22.04.2015   09:30Агенцiя

Відбулася робоча зустріч керівництва Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва та Комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства» з керівником Департаменту проектів компанії «Вітал-Фінанс» (м.Київ).

Обговорено можливі форми та напрями співпраці між Департаментом проектів Чеського кластеру «Асоціація для України» (м. Прага) та Чернігівською облдержадміністрацією. Досягнуто домовленості щодо підписання меморандуму, метою якого є передача досвіду у залученні прямих інвестицій та грантів від Європейської Комісії, інших організацій та державних установ з наступним наданням допомоги у сфері залучення позабюджетного фінансування та застосування інноваційних технологій в ході реалізації проектів з модернізації та розвитку інфраструктури.

У рамках зустрічі відбулась презентація можливостей компанії «Вітал-Фінанс» щодо залучення інвестицій у розвиток сфери ЖКГ у Чернігівській області.

Присутні попередньо ознайомилися з досвідом роботи Чеського кластеру «Асоціація для України» у сфері грантового консалтингу, будівництва та інжинірингу, формуванням портфелю інвестиційних запитів та інвестиційних проектів у сфері ЖКГ для залучення коштів фінансової допомоги Європейської Комісії.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.