Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 14:28:19

Кількість охочих знайти роботу збільшилася, проте не набагато, кажуть в обласному центрі зайнятості

22.04.2015   08:16Агенцiя

Протягом першого кварталу цього року до центрів зайнятості області звернулося сім з половиною тисяч громадян, що на 2% більше, ніж за відповідний період минулого.

Усього ж комплекс соціальних послуг тут отримують понад двадцять чотири тисяч людей, у 2014-му було на 11% менше.

Зростання безробіття не критичне, проте воно є майже у всіх районах області, за винятком Бобровицького, Носівського та Козелецького. У службі зайнятості занепокоєні ще й якістю наявних трудових ресурсів. Максим Торжевський, заступник директора обласного центру зайнятості: «В загальній кількості зареєстрованих в 1-му кварталі кожен третій – особа, яка мала перерву в роботі понад рік, кожен четвертий потребував додаткових гарантів соціального захисту, кожен п’ятий – особа передпенсійного віку, а кожен шостий взагалі не мав професії».
 
У центрі зайнятості відзначають, що не всі, хто до них звертається, хочуть отримати матеріальну підтримку чи працевлаштуватися. Багато хто з нових клієнтів реєструється задля отримання довідки про перебування на обліку, щоб пред’явити її при оформленні житлової субсидії. Та фахівці вкотре нагадують: щоб отримати пільгу при сплаті комунальних послуг, потрібні всього два документи – заява та декларація.
 
За перший квартал завдяки службі зайнятості отримали роботу три тисячі сімсот громадян, з них близько 190-а виплачено одноразову допомогу для відкриття власної справи, а 109 працевлаштувалися за програмою надання роботодавцям компенсації єдиного внеску. Тисяча дев’ятсот людей пройшли курси підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, майже всі навчалися для влаштування на конкретне робоче місце.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.