Куликівське молоко скоротило чистий прибуток в 3 рази
«Куликівське молоко» завершило 2014 з чистим прибутком 2,2 млн грн, що майже втричі менше, ніж у 2013 р.
Про це свідчить інформація, опублікована Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку.
Активи підприємства на кінець 2014 року знизилися на 7% і склали 38,9 млн грн.
Сумарна дебіторська заборгованість зменшилася на 5% до 7824000 грн, а поточні зобов'язання знизилися на 11% до 13,9 млн грн.
Також відомо, що на 23 квітня 2015 року призначено проведення чергових зборів акціонерів ПрАТ "Куликівське молоко".
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.