До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло 30,3 млн. грн. єдиного податку з фізичних осіб
Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова, за січень-лютий 2015 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло 30,3 млн. грн. єдиного податку з фізичних осіб, що на 6,1 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Зростання надходжень по єдиному податку свідчить про те, що більшість підприємців обирають спрощену системи оподаткування та користуються її перевагами.
Так, станом на 1 березня 2015 на обліку в органах фіскальної служби Чернігівській області перебуває 23165 фізичних осіб – підприємців, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування, що становить 62 відсотки від загальної кількості підприємців.
Серед спрощенців І групу обрали – 5474 підприємця, ІІ групу – 11932 та ІІІ групу – 5759.
Кількість найманих працівників, праця яких використовується фізичними особами – спрощенцями при здійсненні підприємницької діяльності складає 10900 осіб.
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.