Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 09:15:39

На Чернігівщині громадянами задекларовано доходів на суму понад 116,5 млн. грн.

17.03.2015   07:47Агенцiя

З початку поточного року 2,9 тис. громадян подали декларації про майновий стан та доходи.

руки

руки

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова, на Чернігівщині за січень-лютий 2015 року загальна сума задекларованого доходу складає понад 116,5 млн. грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті у бюджет, становить 3 млн. грн.

Найактивніше декларують свої статки мешканці міста Чернігова (860 декларацій), Ніжинського (453 декларації), Прилуцького (445 декларацій) та Бахмацького (252 декларації) районів.

Що стосується структури доходів, то більша частку становить дохід від заробітної плати – 54 млн. грн., трохи менше - 36,5 млн. грн. дохід від успадкованого та подарованого майна. Від продажу рухомого та нерухомого майна громадяни Чернігівщини отримали 6,3 млн. грн. доходу. Сума задекларованих іноземних доходів становить 1 млн. грн.

Також 1164 особи скористалися правом на отримання податкової знижки. До повернення задекларовано 1576,4 тис. грн., що на 18,8 тис. грн. більше минулорічного показника.
Нагадуємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року до органів фіскальної служби за місцем реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:15

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 лютого до 8:00 28 лютого 2020 року.

Нарада з комісарами 08:46

27 лютого за рішенням військового комісара Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Олександра Криворучка на базі Ніжинського об’єднаного міського ТЦК та СП відбулись одноденні збори із військовими комісарами області.

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння

Проаналізували досвід впровадження Шкільних служб порозуміння 08:26

26 лютого в Чернігові в прес-центрі «Чиста політика» відбувся круглий стіл щодо обговорення результатів діяльності Шкільних служб порозуміння (ШСП) в навчальних закладах Чернігівщини, як одного з механізмів профілактики підліткової агресії.

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано

Спільні заходи дають результат: 9 тис найманих працівників офіційно працевлаштовано 08:16

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що у рамках проведення спільних заходів з метою підвищення рівня заробітної плати, сплати податків та єдиного внеску, дотримання трудового законодавства фахівцями податкової служби та Держпраці в області проведено співбесіди з 398 cуб’єктами господарювання у сфері торгівлі і тимчасового розміщення та організації харчування та розповсюджено майже 1 тисячу інформаційних буклетів.

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця

Судом розглянуто кримінальне провадження відносно місцевого жителя, який відкрито заволодів телефоном незнайомця 08:04

Під час судового розгляду знайшло своє підтвердження обвинувачення чоловіка у тому, що він 11.07.2019, опівдні, перебуваючи біля будинку № 50 по вул. Рокосовського у м. Чернігові, шляхом ривку, з передньої кишені джинсів, відкрито заволодів мобільним телефоном потерпілого марки «Asus».