Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 11:27:44

На Чернігівщині громадянами задекларовано доходів на суму понад 116,5 млн. грн.

17.03.2015   07:47Агенцiя

З початку поточного року 2,9 тис. громадян подали декларації про майновий стан та доходи.

руки

руки

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова, на Чернігівщині за січень-лютий 2015 року загальна сума задекларованого доходу складає понад 116,5 млн. грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті у бюджет, становить 3 млн. грн.

Найактивніше декларують свої статки мешканці міста Чернігова (860 декларацій), Ніжинського (453 декларації), Прилуцького (445 декларацій) та Бахмацького (252 декларації) районів.

Що стосується структури доходів, то більша частку становить дохід від заробітної плати – 54 млн. грн., трохи менше - 36,5 млн. грн. дохід від успадкованого та подарованого майна. Від продажу рухомого та нерухомого майна громадяни Чернігівщини отримали 6,3 млн. грн. доходу. Сума задекларованих іноземних доходів становить 1 млн. грн.

Також 1164 особи скористалися правом на отримання податкової знижки. До повернення задекларовано 1576,4 тис. грн., що на 18,8 тис. грн. більше минулорічного показника.
Нагадуємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року до органів фіскальної служби за місцем реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини