З початку року надано статус безробітного 4,9 тис. громадянам
У січні-лютому 2015 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 21,5 тис. безробітних, що на 10% більше, ніж за аналогічний період 2014 року. Зокрема з початку року надано статус безробітного 4,9 тис. громадянам, а це на 7% менше, ніж торік.

За звітний період у банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 5,3 тис. вакансій від 2 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 3,2 тис. (62% від загальної кількості вільних робочих місць). Станом на 1 березня 2015 року актуальними були 1,4 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 12 шукачів роботи.
За сприяння служби зайнятості у січні-лютому 2015 року роботу отримало 1890 безробітних. З них 65 осіб працевлаштовано в результаті надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 126 - шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.
Професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці, вимог роботодавців до якості робочої сили та проведеної профорієнтаційної роботи. Так, протягом звітного періоду набувало нових професій та підвищувало кваліфікацію 868 безробітних (на 8% більше показника минулого року). До участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 494 особи, що на 8% більше минулорічного показника.
Станом на 1 березня 2015 року на обліку в центрах зайнятості області перебувало 17 тис. безробітних громадян.
З початку дії постанови КМУ від 01.10.2014 року №509 до центрів зайнятості області в пошуках роботи звернулося 852 переселенці, з них 509 – отримали статус безробітного, решта - інформаційні та консультаційні послуги. Загалом за сприяння служби зайнятості в області роботу знайшли 126 переселенців. 25 - взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, 17 - було направлено на професійне навчання.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10
Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.
Призначено нового керівника Чернігівської окружної прокуратури 08:39
Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Дейнека представив колективу Чернігівської окружної прокуратури нового керівника – Дениса Тетеніча.
Зловживання, привласнення бюджетних коштів, порубки та безпідставні бронювання –прокурори Чернігівщини викрили чергові фактипротиправної діяльності. Понад 107 млнгрн збитків 17:35
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у взаємодії зіншими правоохоронними органами області повідомили про підозру29особам, серед яких очільник міста, депутат місцевої ради, начальники управлінь міських рад, керівниця освітнього закладу, майстер лісу,колишні працівники виправної колонії, директори товариств та підприємці. Загальна сума завданих збитків становить понад 107 млн грн.
До уваги пасажирів "Укрзалізниці" — зміни руху поїздів на Ніжинському напрямку 16:59
АТ «Українська залізниця» повідомляє, що через ворожі обстріли рух поїздів на Ніжинському напрямку обмежено. Поїзди курсують із затримкою: