Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:52:16

Перше засідання конкурсної комісії

10.03.2015   16:56Агенцiя

5 березня відбулось перше засідання Конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (реалізації проектів, заходів) громадських організацій, для виконання яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2015 році.

На початку засідання голова конкурсної комісії Андрій Подорван поінформував присутніх про роботу Департаменту як організатора конкурсу. Також було обговорено проект плану та регламент роботи конкурсної комісії Департаменту.

Більш детально члени конкурсної комісії обговорили питання щодо шляхів фінансування програм (проектів, заходів), в результаті було прийнято рішення, що фінансування програм (проектів, заходів) здійснюватиметься через суб’єкти господарської діяльності (на підставі договорів) та через одержувачів бюджетних коштів (громадських організацій).

В результаті засідання прийнято регламент роботи конкурсної комісії, погоджені план-графік роботи, текст оголошення та форма оціночних відомостей.

Конкурс триватиме з 10 березня 2015 року по 10 квітня 2015 року включно. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 8 тис. грн. Загальний фонд конкурсу становить 60 тис. грн.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини