Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 травня, 13:17:08

У січні в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 3,2 тис. вакансій від 1,3 тис. роботодавців

17.02.2015   11:08Агенцiя

Завдяки тісній взаємодії фахівців Чернігівської обласної служби зайнятості з роботодавцями регіону постійно поповнюється банк вакансій, відтак — люди мають більше можливостей знайти підходящу роботу.

Як результат співпраці у січні 2015 року в банку даних обласної служби зайнятості налічувалося 3,2 тис. вакансій від 1,3 тис. роботодавців. За сприяння служби зайнятості укомплектовано 1,5 тис. (46% від загальної кількості вільних робочих місць). Станом на 1 лютого 2015 року актуальними були 1,4 тис. вакансій, на кожну з яких претендувало 12 шукачів роботи.

Підбір працівників на замовлення роботодавців з урахуванням їх вимог – найважливіший напрям роботи служби зайнятості. Так, за її сприяння у січні 2015 року роботу отримав 931 безробітний. З них 39 людей було працевлаштовано на новостворені робочі місця шляхом надання роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Правом протягом року отримувати компенсацію скористалися 22 роботодавці області.

Враховуючи потреби підприємств та професійні вимоги до працівників, служба зайнятості організовує професійне навчання безробітних. Протягом січня набували нових професій та підвищували кваліфікацію 474 людини.

Оперативно задовольнити потреби роботодавців у тимчасових працівниках для виконання нагальних робіт можна за рахунок громадських та інших робіт тимчасового характеру. Протягом січня до участі в них було залучено 140 безробітних громадян.

За звітний період було проведено 78 семінарів із залученням 864 роботодавців, 21 ярмарок вакансій (22 роботодавці), 2 засідання «круглих столів» (47 роботодавців) та інших заходів (нарад, презентацій) – 3 (29 роботодавців).

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.