Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 03:46:06

ПриватБанк став банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для виплати компенсацій вкладникам і власникам поточних рахунків банку "Демарк"

05.02.2015   10:20Агенцiя

З 6 лютого ПриватБанк починає виплати відшкодувань вкладникам банку "Демарк".

Виплати гарантованої суми відшкодування будуть здійснюватися протягом 30 робочих днів відповідно до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду. Як повідомила прес-служба банку, отримати коштиможна в будь-якому з 2497 відділень ПриватБанку в містах і районах України.

У відділеннях ПриватБанку вкладники "Демарка" зможуть отримати свої кошти готівкою, зарахувати їх на пластикову карту або відкрити поточний рахунок. Обмеження на видачу готівкових коштів у розмірі 150 тис грн в день, встановлені НБУ, не поширюються на виплати відшкодувань ФГВФО. Крім того, клієнтам банку "Демарк" ПриватБанк пропонує особливі умови - надбавку + 0,5% до базової ставки за договором при розміщенні коштів на депозит в гривні або у валюті на строк більше 3-х місяців.

Для отримання компенсації достатньо пред'явити паспорт. Максимальний розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами фізичних осіб ліквідованих банків, включаючи відсотки, становить 200 тисяч гривень.

Більшість відділень ПриватБанку крім робочих днів обслуговують клієнтів і в суботу. Детальну інформацію про місцезнаходження найближчого відділення ПриватБанку, порядку виплат компенсацій можна отримати за телефоном 3700 або на сайті банку www.privatbank.ua.

ПриватБанк є найбільшим учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, за підсумками 2014 перерахували до Фонду 938500000 грн.

На сьогоднішній день ПриватБанк проводить виплативкладникам АТ "КБ" ЕКСПОБАНК"; ПАТ "Брокбізнесбанк"; ПАТ Банк "Форум";ПАТ "КБ" СоцКом БАНК"; ПАТ "РЕАЛ БАНК"; ПАТ "ЕРДЕ БАНК"; ПАТ "БАНК" ТАВРИКА"; ПАТ "Старокиївський банк"; ПАТ "КБ" ПІВДЕНКОМБАНК"; ПАТ "АВТОКРАЗБАНК".

Останні новини Чернігівщини

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості

Малокомплектні школи у громадах: загрози і маніпуляції, шанси і можливості 19:51

Чи завжди якість освіти у селі неналежного рівня? Чи можливо зробити малокомплектний навчальний заклад успішним і потрібним громаді?

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного, який представлявся лікарем та ошукував пенсіонерок в різних областях України 15:04

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з колегами з оперативних служб затримали в Коростені Житомирської області 20-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо літніх жінок.

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн

У Чернігові підсилили напрямок реабілітації, придбавши медобладнання на суму майже 29 млн грн 15:02

Сьогодні, 7 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради надав дозвіл КНП «Чернігівська міська лікарня №2» на укладення договору з переможцем відкритих торгів, який поставить медичне обладнання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 15:00

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ще один дитячий простір з’явився в обласному центрі 14:58

Запрацював він учора, в День Святого Миколая, на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.