Чернігівщина посіла п’яте місце за темпами росту сільгоспвиробництва
Чернігівщина за 2014 рік виробила валової продукції сільського господарства на суму понад 10 мільярдів гривень. Це становить 4 % загального виробництва України.
За даними Головного управління статистики в Чернігівській області аграрії краю, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшили обсяг виробництва валової продукції на 7,7%, у тому числі сільськогосподарські підприємства — на 13,3%.
Водночас, у господарствах населення спостерігається зменшення виробництва на 2,2%.
Загалом, за темпами росту сільськогосподарського виробництва Чернігівщина посіла п’яте місце серед інших регіонів України. За обсягом виробництва область зайняла 13-е місце, а за виробництвом продукції на одну особу — 7-е.
Обсяг виробництва продукції сільського господарства у розрахунку на одну особу склав майже 9,5 тисяч гривень.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.