Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 05:51:14

До уваги підприємців: оголошено конкурс на фінансово-кредитну підтримку з міського бюджету

16.01.2015   08:06

Управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради запрошує суб`єктів малого та середнього підприємництва міста Чернігова взяти участь у конкурсі на фінансово-кредитну підтримку за рахунок міського бюджету.

Фінансування здійснюється у національній валюті у безготівковій формі, надається на конкурсних засадах, поворотній та платній основі.

Повноваження для прийняття рішення про фінансово-кредитну підтримку надаються Комісії з питань фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Фінансово-кредитна підтримка суб’єктів МСП м.Чернігова здійснюється через «Державну організацію «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Основним критерієм для надання фінансово-кредитної підтримки є відповідність підприємницького проекту пріоритетним напрямам розвитку МСП, його значення для соціально-економічного розвитку міста.

Для участі в конкурсі учасникам необхідно подати до управління споживчого ринку та підприємництва міської ради заявку на участь у конкурсі, пакет документів, що відображає його правовий та фінансовий стан та бізнес-план інвестиційного проекту.

Суб’єкти МСП - фізичні особи подають:

інформаційний лист, що повинен містити адресу, місце реєстрації, ідентифікаційний код, телефон, факс, чисельність найманих працівників, виробничу спеціалізацію, банківські реквізити, необхідну суму кредиту, строки повернення, цілі фінансування, види забезпечення повернення коштів;
копію виписки з Єдиного державного реєстру;
довідку органів державної податкової адміністрації про стан розрахунків із бюджетом;
звіти до органів державної податкової адміністрації за поточний і минулий роки;
податкову декларацію;
інвестиційний проект (бізнес-план).
Суб’єкти МСП - юридичні особи подають:

інформаційний лист, що повинен містити назву, адресу, місце реєстрації, код ЄДРПОУ, телефон, факс, прізвище керівників, чисельність працюючих, виробничу спеціалізацію, банківські реквізити, необхідну суму кредиту, строки повернення, цілі фінансування, види забезпечення повернення коштів;
копію виписки з Єдиного державного реєстру;
нотаріально засвідчені копії установчих документів (установчий або засновницький договір, статут або положення);
нотаріально засвідчену копію довідки про включення до ЄДРПОУ;
форми фінансової звітності за останній рік та поточний звітний період з розшифровкою основних засобів, товарів (готова продукція, виробничі запаси), кредиторів, дебіторів, позабалансових зобов’язань;
довідку органів державної податкової адміністрації про стан розрахунків з бюджетом;
інвестиційний проект (бізнес-план).

Заявки на отримання фінансування із пакетами документів, що відображають правовий і фінансовий стан та бізнес-план інвестиційного проекту, приймаються на адресу управління споживчого ринку та підприємництва: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 82. Телефон для довідок: 675-182.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повернула 371 га землі Сновській громаді

Прокуратура повернула 371 га землі Сновській громаді 16:36

Завдяки активній правовій позиції прокурора Господарський суд задовольнив позов прокуратури в інтересах держави в особі Сновської міської ради до одного з фермерських господарств Чернігівщини щодо стягнення майже 135 тис. грн орендної плати, розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 371 га.

В Оперативному командуванні “Північ” відзначили 30-у річницю Збройних Сил України

В Оперативному командуванні “Північ” відзначили 30-у річницю Збройних Сил України 16:33

У День Збройних Сил України голова Чернігівської облдержадміністрації В'ячеслав Чаус відвідав управління Оперативного командування “Північ”. До вітань долучилися народний депутат України Олег Семінський та секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

Службове житло, пільги на навчання, матеріальні заохочення: Варвинщина готується приваблювати медиків

Службове житло, пільги на навчання, матеріальні заохочення: Варвинщина готується приваблювати медиків 16:26

Програму місцевих стимулів для медичних працівників на 2022 рік мають розглянути на найближчій сесії Варвинської селищної ради (ОТГ) Прилуцького району. Відповідний проект рішення розміщений на сайті тергромади.

38,7% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

38,7% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 16:12

Про це повідомила заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк сьогодні під час брифінгу для місцевих ЗМІ.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 125 нових випадків COVID-19 16:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 грудня в області зафіксовано 125 нових випадків COVID-19. Зокрема 88 — у Чернігівському районі (в тому числі 80 — у Чернігові), 28 — у Прилуцькому, 7 — у Ніжинському та 2 — у Корюківському. 55 захворілих госпіталізовані.