Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 11:58:00

Вкладників "Демарку" "перенесли"

09.01.2015   11:55Агенцiя

Термін дії тимчасової адміністрації, що з 29 вересня працювала в банку «Демарк», закінчився 29 грудня. Закінчився і перший етап виплат вкладникам «Демарку», договори яких закінчились до 29 вересня, та власникам зарплатних і пенсійних карток, а також відсотків по депозитах за серпень, повідомляють "Чернігівські відомості".

Гроші отримали не всі, бо Ощадбанк перестрахувався, і після 10 грудня його відділення порожні, а вкладники «Демарку» чекають визначених термінів, коли можна забрати гроші.

Але в будь-якому випадку можна вважати, що перший етап закінчився. А що далі? Фонд гарантування вкладів фізичних осіб за законом має право продовжити термін роботи тимчасової адміністрації, але не більше, ніж на місяць. Так воно і сталося, але термін продовження може бути і менший, бо за три місяці роботи тимчасової адміністрації можливий інвестор для «Демарку» не знайдений.

З іншого боку, тривають свята. Тому термін закінчення роботи тимчасової адміністрації встановили 29 січня 2015 року. Після цього ФГВФО призначає в банк ліквідатора, що протягом семи днів приймає рішення про початок виплат усім вкладникам банку незалежно від того, закінчився термін дії договору чи ні. Але повертається не більше
200 тис. грн.

Оптимістичний термін початку виплат — друга половина січня, песимістичний — перша половина лютого. Що далі? Вкладник має право будь-яким чином розпоряджатись своїми коштами. Зокрема, залишити їх частково на депозиті в Ощадбанку або відкрити рахунок в іншому банку й перерахувати туди кошти в безготівковій формі, сплативши за перерахування згідно з тарифами Ощадбанку, або отримати всі гроші готівкою. Треба тільки, щоб Ощадбанк мав бажання допомогти людині, а не перешкоджати. Свою долю він усе одно отримає.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.