Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 11:45:41

У січні Чернігів житиме на 1/12 бюджетних призначень цього року

08.01.2015   13:16

У січні 2015 року Чернігів житиме на 1/12 бюджетних призначень цього року. Про це сказав журналістам під час брифінгу міський голова Олександр Соколов.

За його словами, місто вступить у новий рік без бюджету. Він зазначив, що навмисне призначав сесію міської ради під кінець місяця, щоб встигнути прийняти міський бюджет, але й держбюджет країни буде прийнято, можливо, тільки 29— 30 грудня.

«У січні житимемо на 1/12 бюджетних призначень цього року, із бюджету розвитку не зможемо витратити жодної гривні», — сказав Олександр Соколов. Міський голова також зауважив, що з 2002 року тільки одного разу міський бюджет довелося затверджувати в січні, в усі інші роки рішення приймалося вчасно — у грудні.

Щодо показників майбутнього бюджету, то Соколов сказав, що їх важко спрогнозувати, оскільки окремі аспекти бюджетної і податкової політики можуть зазнати змін на державному рівні.
Прийняття міського бюджету Чернігова керівник міста очікує не раніше 14 січня.

Довідка: 30 грудня 2013 року Чернігівська міська рада затвердила бюджет 2014 року з доходами 1 млрд 141 млн грн. та видатками 1 млрд 140 млн грн.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини