Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 03:01:08

Домінуючу частку оптового товарообороту Чернігова становили непродовольчі товари

23.12.2014   08:22

Діяльність підприємств оптової торгівлі м. Чернігова за 9 місяців 2014 року

Протягом 9 місяців 2014 р. підприємства (юридичні особи) м.Чернігова, які здійснювали діяльність з оптової торгівлі, поставили товарів на 3871,3 млн.грн., що на 4,6% більше ніж за 9 місяців 2013 р. (у фактичних цінах), повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Домінуючу частку оптового товарообороту (72 %, або 2801,6 млн.грн.) становили непродовольчі товари. У продажу переважали шини та камери гумові, енергетичні матеріали, добрива та сполуки азотні, кукурудза, вузли, деталі і приладдя для засобів автотранспортних.

Продовольчих товарів було реалізовано на 1069,7 млн.грн. Серед них найбільше було продано продуктів молочних, масла та сирів, цукру, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, пива, борошна.

Підприємства м.Чернігова надавали перевагу товарам українських виробників. Так, по місту за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів; серед реалізованих непродовольчих товарів 31% були вітчизняного виробництва.

На 1 жовтня 2014 р. на складах оптових підприємств було зосереджено запасів товарів на 464,3 млн.грн., при цьому майже 83% становили запаси непродовольчих товарів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ