Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 серпня, 12:15:09

Територія колишнього ПАТ «Чернігівське "Хімволокно" може стати індустріальним парком

01.12.2014   08:16

Проект концепції індустріального парку «Чернігів промисловий», базою якого стане територія колишнього ПАТ «Чернігівське «Хімволокно», розроблений робочою групою на чолі з фахівцями управління стратегічного розвитку міста і туризму міської ради.

Законом України «Про індустріальні парки» передбачено можливість підвищення конкурентоспроможності територіальних громад, активізації інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць шляхом виділення облаштованої інфраструктурою території під індустріальні парки. При дотриманні визначеної процедури та за умови прийняття відповідної концепції учасники індустріального парку мають можливість отримати гарантовані державою преференції у своїй господарській діяльності.

Проект концепції індустріального парку «Чернігів промисловий» оприлюднюється для публічного обговорення та врахування конструктивних пропозицій усіх зацікавлених сторін. Орієнтовний термін винесення на розгляд сесії Чернігівської міської ради — I квартал 2015 року. Пропозиції надсилати на е-mail: invest@online.ua, invest@chernigiv-rada.gov.ua.

Ознайомитись із проектом концепції можна на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в рубриці «Нагальні питання» за посиланням: http://chernigiv-rada.gov.ua/nagalni/nag-pitannya/5772.

Останні новини Чернігівщини

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали

Безробітні на громадських роботах займалися благоустроєм, працювали кур’єрами та розбирали завали 11:06

В умовах зменшення попиту на робочу силу матеріально підтримати безробітних допомагають громадські та інші роботи тимчасового характеру, які, до того ж, організовуються з користю для громади.

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу

Три обстріли чернігівського прикордоння за добу 11:01

російська армія тричі обстріляла прикордонні села у Новгород-Сіверському районі.

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко

На Чернігівщині відкрили перше модульне містечко 10:20

У Новоселівці Киселівської громади сьогодні відкрили перше у Чернігівській області модульне містечко.

19 серпня - цей день в Україні і світі

19 серпня - цей день в Україні і світі 10:17

ДЕНЬ 177 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 177 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито правопорушників, які завдали збитків рибному господарству України на понад 130 тис.грн 15:50

18 серпня 2022 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини