Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 14:03:01

Територія колишнього ПАТ «Чернігівське "Хімволокно" може стати індустріальним парком

01.12.2014   08:16

Проект концепції індустріального парку «Чернігів промисловий», базою якого стане територія колишнього ПАТ «Чернігівське «Хімволокно», розроблений робочою групою на чолі з фахівцями управління стратегічного розвитку міста і туризму міської ради.

Законом України «Про індустріальні парки» передбачено можливість підвищення конкурентоспроможності територіальних громад, активізації інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць шляхом виділення облаштованої інфраструктурою території під індустріальні парки. При дотриманні визначеної процедури та за умови прийняття відповідної концепції учасники індустріального парку мають можливість отримати гарантовані державою преференції у своїй господарській діяльності.

Проект концепції індустріального парку «Чернігів промисловий» оприлюднюється для публічного обговорення та врахування конструктивних пропозицій усіх зацікавлених сторін. Орієнтовний термін винесення на розгляд сесії Чернігівської міської ради — I квартал 2015 року. Пропозиції надсилати на е-mail: invest@online.ua, invest@chernigiv-rada.gov.ua.

Ознайомитись із проектом концепції можна на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради в рубриці «Нагальні питання» за посиланням: http://chernigiv-rada.gov.ua/nagalni/nag-pitannya/5772.

Останні новини Чернігівщини

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:26

30 листопада відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 12:05

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка

Срібне: рятувальники дістали з річки тіло потонулого чоловіка 11:56

28 листопада об 19:10 до Служби порятунку "101" у смт Срібне від працівників Національної поліції надійшло повідомлення про те, що в межах районного центру у озері Графське знаходиться тіло людини.

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн

Відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн 11:42

У рамках проєкту етер "Бібліотайм" відбулась зустріч чернігівських поетів у форматі онлайн. Тема заходу "Музика листопада".