Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 12:44:03

Вирішувати фінансові проблеми спільними зусиллями

27.11.2014   17:56

Ситуація, що склалася в державі, негативно впливає на бюджети всіх рівнів. Про те, що забезпечення фінансовими ресурсами в Чернігівській області є найгіршим серед регіонів, визнають в Кабінеті Міністрів України та Міністерстві фінансів України.

Проблема нестачі коштів на оплату праці і енергоносіїв існує впродовж останніх років і щорічно створює напругу серед працівників бюджетної сфери області. Однак особливо розбалансованим був і є бюджет міста Прилук. Із року в рік він має найбільший обсяг дефіциту коштів на оплату праці бюджетників.

Вирішити цю проблемну ситуацію взялися в обласній державній адміністрації, створивши робочу групу з вивчення питань виконання бюджету міста. До її складу увійшли керівники Департаменту фінансів, культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, управлінь охорони здоров’я, освіти і науки ОДА, а також керівництво міста Прилук та відповідних управлінь міської ради.

Протягом останніх трьох днів члени робочої групи проаналізували всі статті витрат і надходжень Прилуцького бюджету та виклали своє бачення вирішення непростої ситуації під час засідання, яке 27 листопада провів в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

- Тільки спільними зусиллями, через вивчення проблемних питань ми зможемо розробити більш ефективні шляхи, що сприятимуть зменшенню незбалансованості бюджету міста Прилук та його ефективному формуванню на 2015 рік, - підкреслив очільник області.

Під час засідання було озвучено чимало думок та пропозицій. Але, на переконання членів робочої групи, першочерговими кроками в роботі Прилуцької міської ради наразі мають стати: по-перше, оптимізація мережі та штатів бюджетних установ. При цьому необхідно врахувати потребу в концентрації фінансового ресурсу в тих установах, де є вагомий кадровий та матеріально-технічний потенціал для надання більш якісних послуг населенню.

Другий, не менш важливий крок - максимальна мобілізація надходжень до міського бюджету та економний і раціональний розподіл наявних ресурсів між галузями бюджетної сфери. Організувавши відповідну роботу Прилуцька міська рада зможе покращити ситуацію та поповнити міський бюджет частиною необхідних коштів.

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини