Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 09:32:48

Вирішувати фінансові проблеми спільними зусиллями

27.11.2014   17:56

Ситуація, що склалася в державі, негативно впливає на бюджети всіх рівнів. Про те, що забезпечення фінансовими ресурсами в Чернігівській області є найгіршим серед регіонів, визнають в Кабінеті Міністрів України та Міністерстві фінансів України.

Проблема нестачі коштів на оплату праці і енергоносіїв існує впродовж останніх років і щорічно створює напругу серед працівників бюджетної сфери області. Однак особливо розбалансованим був і є бюджет міста Прилук. Із року в рік він має найбільший обсяг дефіциту коштів на оплату праці бюджетників.

Вирішити цю проблемну ситуацію взялися в обласній державній адміністрації, створивши робочу групу з вивчення питань виконання бюджету міста. До її складу увійшли керівники Департаменту фінансів, культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, управлінь охорони здоров’я, освіти і науки ОДА, а також керівництво міста Прилук та відповідних управлінь міської ради.

Протягом останніх трьох днів члени робочої групи проаналізували всі статті витрат і надходжень Прилуцького бюджету та виклали своє бачення вирішення непростої ситуації під час засідання, яке 27 листопада провів в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

- Тільки спільними зусиллями, через вивчення проблемних питань ми зможемо розробити більш ефективні шляхи, що сприятимуть зменшенню незбалансованості бюджету міста Прилук та його ефективному формуванню на 2015 рік, - підкреслив очільник області.

Під час засідання було озвучено чимало думок та пропозицій. Але, на переконання членів робочої групи, першочерговими кроками в роботі Прилуцької міської ради наразі мають стати: по-перше, оптимізація мережі та штатів бюджетних установ. При цьому необхідно врахувати потребу в концентрації фінансового ресурсу в тих установах, де є вагомий кадровий та матеріально-технічний потенціал для надання більш якісних послуг населенню.

Другий, не менш важливий крок - максимальна мобілізація надходжень до міського бюджету та економний і раціональний розподіл наявних ресурсів між галузями бюджетної сфери. Організувавши відповідну роботу Прилуцька міська рада зможе покращити ситуацію та поповнити міський бюджет частиною необхідних коштів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 18 квітня по 8:00 19 квітня 2021 року.

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину

З 19 квітня починається оформлення виплат ФОПам, чий бізнес постраждав через обмеження карантину 08:16

Компенсацію у розмірі 8 тисяч гривень зможуть отримати підприємці та наймані працівники з регіонів "червоної" зони. При цьому їх вид діяльності має відповідати переліку КВЕД, який затвердив Кабмін.

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди

За наполягання прокуратури громада у Прилуцькому районі оформила право власності на гідротехнічні споруди 08:03

За активної участі органів прокуратури Чернігівщини виконано рішення Чернігівського окружного адміністративного суду за позовом Прилуцької місцевої прокуратури про визнання протиправною бездіяльність Линовицької селищної ради щодо набуття права власності на греблю, розташовану на місцевому ставку.

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців

Поліцейські затримали групу осіб, що обікрали пенсіонерку та намагалися відкупитися від правоохоронців 07:54

У місті Бахмач поліцейські виявили та затримали групу осіб, які під виглядом працівників комунальної служби проникли до житла місцевої пенсіонерки та викрали заощадження. Під час складання матеріалів один зі спільників спробував за хабар уникнути відповідальності.