Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 02:50:02

За десять місяців поточного року в області прийнято в експлуатацію 199 житлових будівель

26.11.2014   08:41

Упродовж десяти місяців поточного року будівельники області виконали робіт на загальну суму 546 мільйонів гривень. При цьому індекс будівельної продукції на Чернігівщині протягом цього періоду становив майже 144% проти відповідного періоду 2013 року, інформує головне Управління статистики в області.

При цьому, будівництво будівель зросло в 1,8 разів, у тому числі житлових – майже в 3 рази. Водночас в регіоні спостерігалось зменшення обсягів на будівництві нежитлових будівель на 28,2% та інженерних споруд – на 10,5%. Найбільше будівельних робіт було виконано в містах Чернігові, Ніжині та Прилуках.

У загальній структурі нове будівництво, реконструкція, розширення та технічне переоснащення склали понад 90% обсягу виконаних будівельних робіт. Упродовж січня–вересня 2014 року за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в області прийнято в експлуатацію 199 житлових будівель загальною площею майже 78 тисяч м2. Найбільше житла прийнято в експлуатацію в м. Чернігові, м. Прилуках, м. Ніжині, Чернігівському та Козелецькому районах.

Окрім того, з початку року прийнято в експлуатацію амбулаторно-поліклінічні заклади на 146 відвідувань за зміну. Введені в дію потужності з виробництва приправ і пряностей змішаних, макаронних виробів, продуктів із м’яса та субпродуктів м’ясних, печива. Запрацювала і лінія з розливу мінеральних вод потужністю 11,5 мільйонів пляшок на рік.

Також, введені в експлуатацію місцеві трубопроводи для транспортування газу, каналізаційні та водостічні мережі, магазини, кафе та закусочні.

Для потреб сільського господарства збудовано елеватор, зерноочисно-сушильні пункти, приміщення для птиці, великої рогатої худоби та тваринницькі комплекси по вирощуванню і відгодівлі свиней.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ