Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 15:19:06

За десять місяців поточного року в області прийнято в експлуатацію 199 житлових будівель

26.11.2014   08:41

Упродовж десяти місяців поточного року будівельники області виконали робіт на загальну суму 546 мільйонів гривень. При цьому індекс будівельної продукції на Чернігівщині протягом цього періоду становив майже 144% проти відповідного періоду 2013 року, інформує головне Управління статистики в області.

При цьому, будівництво будівель зросло в 1,8 разів, у тому числі житлових – майже в 3 рази. Водночас в регіоні спостерігалось зменшення обсягів на будівництві нежитлових будівель на 28,2% та інженерних споруд – на 10,5%. Найбільше будівельних робіт було виконано в містах Чернігові, Ніжині та Прилуках.

У загальній структурі нове будівництво, реконструкція, розширення та технічне переоснащення склали понад 90% обсягу виконаних будівельних робіт. Упродовж січня–вересня 2014 року за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в області прийнято в експлуатацію 199 житлових будівель загальною площею майже 78 тисяч м2. Найбільше житла прийнято в експлуатацію в м. Чернігові, м. Прилуках, м. Ніжині, Чернігівському та Козелецькому районах.

Окрім того, з початку року прийнято в експлуатацію амбулаторно-поліклінічні заклади на 146 відвідувань за зміну. Введені в дію потужності з виробництва приправ і пряностей змішаних, макаронних виробів, продуктів із м’яса та субпродуктів м’ясних, печива. Запрацювала і лінія з розливу мінеральних вод потужністю 11,5 мільйонів пляшок на рік.

Також, введені в експлуатацію місцеві трубопроводи для транспортування газу, каналізаційні та водостічні мережі, магазини, кафе та закусочні.

Для потреб сільського господарства збудовано елеватор, зерноочисно-сушильні пункти, приміщення для птиці, великої рогатої худоби та тваринницькі комплекси по вирощуванню і відгодівлі свиней.

Останні новини Чернігівщини

Проведено літературно-музичний вечір

Проведено літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…" 15:04

Працівники Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка підготували і провели літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…".

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності

Підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг та визначені пріоритетні напрямки діяльності 14:47

Обласним центром соціальних служб 25 лютого на щорічній нараді з директорами центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг підведені підсумки роботи з надання соціальних послуг у 2020 році та визначені пріоритетні напрямки діяльності на 2021 рік.

Відбувся онлайн-практикум

Відбувся онлайн-практикум "Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування" 14:29

26 лютого в Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Система ProZorro: здійснення публічних закупівель в органах місцевого самоврядування».

Приїзд додомуза 100 тисяч гривень

Приїзд додомуза 100 тисяч гривень 14:14

Місце роботи, статус особи та навіть відстань жодним чином не повинні впливати на виконання батьківських обов’язків.

Розкрито резонансне викрадення екскерівника

Розкрито резонансне викрадення екскерівника "Нафтогазвидобування" з вимаганням 200 млн дол США 11:15

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п'ятьом особам, у тому числі організатору, у викраденні та катуванні екскерівника ПрАТ «Нафтогазвидобування», а на даний час народного депутата України IX скликання, а також у вимаганні грошей від його рідних (ст. 127, ст. 146, ст. 189 КК України).