Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 серпня, 12:22:30

Забезпечити худобу взимку повноцінною годівлею та умовами утримання

22.11.2014   08:27Агенцiя

Про організацію виробництва тваринницької продукції, утримання худоби в зимово-стійловий період йшлося сьогодні на заключних співбесідах директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександра Савченка з начальниками управлінь АПР РДА та спеціалістами з питань тваринництва.

Зазначалося, що нарощування виробництва тваринницької продукції у зимовий період в першу чергу залежить від поліпшення кормової бази та умов утримання худоби. З метою забезпечення комплексної підготовки агропромислового комплексу районів до сталої роботи в зимовий період, управління АПР РДА зобов'язано здійснити комплекс організаційних заходів, спрямованих на забезпечення повноцінної годівлі тварин. Особливу увагу при цьому слід звернути на умови утримання і годівлю корів, нетелей і телиць парувального віку.

Також необхідно зосередити зусилля на закріпленні тенденцій нарощування кількісних і якісних показників роботи галузі тваринництва, впровадженні новітніх технологій, будівництві сучасних та реконструкції існуючих тваринницьких ферм і комплексів.

- Тваринництво завжди було тією галуззю, яка дає вагомий внесок до виробництва валового продукту регіону, забезпечує цілорічне надходження коштів до бюджетів усіх регіонів, сприяє створенню робочих місць та підвищенню рівня добробуту людей. Тому наші завдання направлені на збільшення поголів'я худоби і підвищення його продуктивності, що, своєю чергою, визначає темпи зростання і рівень виробництва продукції тваринництва - зазначив Олександр Савченко.

 

Прес-служба Департаменту АПР
 

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини