Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 02:43:21

Забезпечити худобу взимку повноцінною годівлею та умовами утримання

22.11.2014   08:27Агенцiя

Про організацію виробництва тваринницької продукції, утримання худоби в зимово-стійловий період йшлося сьогодні на заключних співбесідах директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександра Савченка з начальниками управлінь АПР РДА та спеціалістами з питань тваринництва.

Зазначалося, що нарощування виробництва тваринницької продукції у зимовий період в першу чергу залежить від поліпшення кормової бази та умов утримання худоби. З метою забезпечення комплексної підготовки агропромислового комплексу районів до сталої роботи в зимовий період, управління АПР РДА зобов'язано здійснити комплекс організаційних заходів, спрямованих на забезпечення повноцінної годівлі тварин. Особливу увагу при цьому слід звернути на умови утримання і годівлю корів, нетелей і телиць парувального віку.

Також необхідно зосередити зусилля на закріпленні тенденцій нарощування кількісних і якісних показників роботи галузі тваринництва, впровадженні новітніх технологій, будівництві сучасних та реконструкції існуючих тваринницьких ферм і комплексів.

- Тваринництво завжди було тією галуззю, яка дає вагомий внесок до виробництва валового продукту регіону, забезпечує цілорічне надходження коштів до бюджетів усіх регіонів, сприяє створенню робочих місць та підвищенню рівня добробуту людей. Тому наші завдання направлені на збільшення поголів'я худоби і підвищення його продуктивності, що, своєю чергою, визначає темпи зростання і рівень виробництва продукції тваринництва - зазначив Олександр Савченко.

 

Прес-служба Департаменту АПР
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 338 нових випадків COVID-19

Виявлено 338 нових випадків COVID-19 17:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 1 грудня в області зафіксовано 338 нових випадків COVID-19.

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації

Засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації 13:29

1.12.2020 за публічного обвинувачення військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за призовом під час мобілізації.

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж

Упродовж минулої доби виникло 6 пожеж 13:04

Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 6 пожеж, їх причинами послужило порушення господарями правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електромереж, нагрівальних печей і димарів.

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України

Керівник обласної прокуратури привітав колег з Днем працівників прокуратури України 12:18

Сьогодні в обласній прокуратурі під головуванням керівника Сергія Василини відбулися урочистості з нагоди Дня працівників прокуратури України.

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства

Результати ревізії комунального некомерційного підприємства "Ріпкинська центральна районна лікарня" Ріпкинської райради 11:58

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області провели ревізію фінансово - господарської діяльності на комунальному некомерційному підприємстві «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради за період з 01.01.2016 по 30.07.2020, якою установили порушень вимог законодавства на суму майже 2 млн грн, зокрема порушень, що призвели до втрат на суму 600 тис. грн.

АНОНСИ ПОДІЙ